- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά26733′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,94μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2849061 λεπτά
Γκολ600,60 ανά 90′
Ασίστ250,25 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι18
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 267′ · βαθμ. 5,94
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,01 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,34 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 102 | 34,38 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,35 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,35 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,34 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 37 | 12,47 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1541% | 5,06 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 2,02 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 2,02 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 50% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 125% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,85 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,85 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 49 | 41,60 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,70 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 19 | 16,13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 947% | 7,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,70 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,55 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,26 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 47 | 29,58 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,89 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,26 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,63 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 14 | 8,81 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 536% | 3,15 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,89 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,89 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2849061 λεπτά
Γκολ600,60 ανά 90′
Ασίστ250,25 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι18
Τίτλοι · 18
- Premier League 2023-24
- Cup 2023-24
- Premier League 2022-23
- NB I 2021-22
- Magyar Kupa 2021-22
- NB I 2020-21
- NB I 2019-20
- Premier League 2017-18
- Cup 2017-18
- Premier League 2016-17
- Cup 2016-17
- Cup 2015-16
- U19 League 2014-15
- U19 League
- Premier League
- Cup
- NB I
- Magyar Kupa
Δεύτερη θέση · 8
- Cup 2024-25
- Premier League 2015-16
- UEFA Youth League 2014-15
- U19 League 2013-14
- U19 League
- Premier League
- Cup
- UEFA Youth League
Η καριέρα ανά σεζόν
60 γκολ και 25 ασίστ σε 284 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2 | 106 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 4 | 143 | 0 | 0 | 5,22 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 267 | 0 | 0 | 5,94 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 24 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 30 | 2183 | 4 | 7 | 7,24 | |||
| 5 | 137 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 36 | 2320 | 4 | 7 | 7,21 | ||
| 2024-25 | 15 | 946 | 6 | 3 | 7,35 | ||
| 4 | 289 | 2 | 0 | 7,40 | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | 8,20 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 544 | 2 | 1 | 6,96 | |||
| 1 | 23 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 147 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 5 | 328 | 1 | 1 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 2367 | 12 | 5 | 7,14 | ||
| 2021-22 | 20 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 2 | 0 | — | |||
| 4 | 264 | 0 | 1 | 6,42 | |||
| 2 | 98 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 5 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 28 | 362 | 3 | 1 | 6,48 | ||
| 2020-21 | 8 | 133 | 0 | 0 | 6,39 | ||
| 25 | 0 | 5 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 498 | 0 | 1 | 6,43 | |||
| 3 | 160 | 0 | 1 | 6,73 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 45 | 791 | 5 | 2 | 6,46 | ||
| 2019-20 | UEFA U21 Championship | 5 | 189 | 2 | 0 | — | |
| 28 | 0 | 9 | 0 | — | |||
| 6 | 468 | 0 | 1 | 6,85 | |||
| 6 | 0 | 1 | 3 | — | |||
| Euro U21 - Qualification | 5 | 0 | 2 | 1 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 50 | 657 | 14 | 5 | 6,85 | ||
| 2018-19 | 22 | 1682 | 8 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 3 | 193 | 1 | 0 | — | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U21 - Qualification | 3 | 0 | 1 | 2 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 194 | 2 | 2 | — | ||
| 2016-17 | 8 | 268 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 268 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 1 | 63 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA Youth League | 5 | 0 | 3 | 3 | — | ||
| Friendly International | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Euro U19 | 3 | 0 | 2 | 0 | — | ||
| Euro U19 - Qualification | 6 | 0 | 3 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 16 | 153 | 8 | 3 | — | ||
| 2014-15 | UEFA Youth League | 10 | 0 | 3 | 0 | — | |
| 2013-14 | UEFA Youth League | 4 | 0 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 284 | 9061 | 60 | 25 | 6,91 | ||
Μεταγραφές · 6
Τραμπζονσπόρπρος
ΑΕΚΜεταγραφή
Σαχτάρ Ντόνετσκπρος
ΤραμπζονσπόρΜεταγραφή
Φερεντσβάροςπρος
Σαχτάρ Ντόνετσκ€ 2M
Σαχτάρ Ντόνετσκπρος
Φερεντσβάρος€ 1M
Σαχτάρ Ντόνετσκπρος
ΦερεντσβάροςΔανεισμός
Σαχτάρ Ντόνετσκπρος
FC MariupolΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Foot Injury | 27 Φεβρουαρίου 2025 | 7 Μαρτίου 2025 |
