Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Burgos
Segunda División
Oier Luengo
Oier Luengo Redondo
- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές4
Λεπτά27068′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,91μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36820558 λεπτά
Γκολ120,05 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν11
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,67 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 130 | 43,33 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 3,33 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,33 |
| Μπλοκ | 2 | 0,67 |
| Μονομαχίες | 28 | 9,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2071% | 6,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,33 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,33 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36820558 λεπτά
Γκολ120,05 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν11
Η καριέρα ανά σεζόν
12 γκολ και 5 ασίστ σε 368 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2025-26 | 3 | 225 | 0 | 1 | 6,43 | ||
| 7 | 316 | 0 | 0 | 6,57 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 541 | 0 | 1 | 6,53 | ||
| 2024-25 | 42 | 2077 | 2 | 1 | 6,95 | ||
| 42 | 851 | 0 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 84 | 2928 | 2 | 1 | 6,91 | ||
| 2023-24 | 41 | 3258 | 2 | 1 | 6,91 | ||
| 42 | 851 | 0 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 83 | 4109 | 2 | 1 | 6,88 | ||
| 2022-23 | 42 | 851 | 0 | 0 | 6,86 | ||
| 3 | 222 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 1073 | 1 | 0 | 6,89 | ||
| 2021-22 | 31 | 2450 | 0 | 2 | 6,67 | ||
| 1 | 60 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2510 | 0 | 2 | 6,67 | ||
| 2020-21 | 23 | 1764 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 23 | 1957 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Primera División RFEF | 18 | 1620 | 1 | 0 | — | |
| Primera División RFEF | 2 | 160 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1780 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | Primera División RFEF | 33 | 2960 | 3 | 0 | — | |
| 2016-17 | Primera División RFEF | 11 | 666 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 368 | 20558 | 12 | 5 | 6,85 | ||
Μεταγραφές · 9
Oviedoπρος
BurgosΜεταγραφή
Oviedoπρος
BurgosΜεταγραφή
Burgosπρος
OviedoReturn from loan
OviedoπροςBurgos CFΔανεισμός
Oviedoπρος
BurgosΔανεισμός
Amorebietaπρος
Oviedo- —προς
AmorebietaΕλεύθερος
Αθλέτικ Μπιλμπάοπρος
AmorebietaΔανεισμός
Amorebietaπρος
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 7 Νοεμβρίου 2023 | 24 Νοεμβρίου 2023 |