Επιθετικός · Bosnia and Herzegovina · Σεζόν 2026-27
N. Mulahusejnović
Nardin Mulahusejnović
- Φανέλα
- 99
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 190
- Βάρος
- 84
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές13
Λεπτά80062′ ανά αγώνα
Γκολ40,45 ανά 90′
Ασίστ30,34 ανά 90′
Βαθμολογία6,71μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21713098 λεπτά
Γκολ690,47 ανά 90′
Ασίστ40,03 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν13 συμμ. · 800′ · βαθμ. 6,71
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,45 |
| Ασίστ | 3 | 0,34 |
| Σουτ | 23 | 2,59 |
| Σουτ στην εστία | 1252% | 1,35 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 135 | 15,19 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,01 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 0,45 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,11 |
| Μπλοκ | 2 | 0,23 |
| Μονομαχίες | 106 | 11,93 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3836% | 4,28 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 18 | 2,03 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 0,68 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,36 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 25 | 17,05 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,68 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 18 | 12,27 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 739% | 4,77 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,68 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,36 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,54 |
| Ασίστ | 3 | 0,40 |
| Σουτ | 21 | 2,83 |
| Σουτ στην εστία | 1257% | 1,62 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 110 | 14,82 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,21 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,40 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,13 |
| Μπλοκ | 2 | 0,27 |
| Μονομαχίες | 88 | 11,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3135% | 4,18 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 17 | 2,29 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,54 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21713098 λεπτά
Γκολ690,47 ανά 90′
Ασίστ40,03 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- Premijer Liga 2024-25
- Cup 2023-24
- 1. SNL 2018-19
- 1. SNL
- Premijer Liga
- Cup
Δεύτερη θέση · 6
- Premijer Liga 2023-24
- 1. SNL 2019-20
- Cup 2018-19
- 1. SNL
- Cup
- Premijer Liga
Η καριέρα ανά σεζόν
69 γκολ και 4 ασίστ σε 217 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 11 | 668 | 4 | 3 | 6,79 | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 800 | 4 | 3 | 6,71 | ||
| 2025-26 | 9 | 601 | 5 | 1 | 7,06 | ||
| 2024-25 | 6 | 485 | 2 | 0 | — | ||
| 28 | 1844 | 14 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2419 | 16 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 13 | 565 | 3 | 0 | — | ||
| 11 | 687 | 3 | 0 | — | |||
| 6 | 406 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 136 | 4 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1794 | 12 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 12 | 459 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 819 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1278 | 3 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 19 | 998 | 3 | 0 | — | ||
| 6 | 358 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 72 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 339 | 0 | 0 | 6,44 | |||
| 4 | 57 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1824 | 4 | 0 | 6,44 | ||
| 2020-21 | 35 | 2636 | 14 | 0 | — | ||
| 3 | 243 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 2879 | 17 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 5 | 187 | 1 | 0 | — | ||
| UEFA U21 Championship | 2 | 8 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 195 | 1 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 1 | 23 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 14 | 1239 | 7 | 0 | — | ||
| 3 | 30 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 16 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1285 | 7 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 217 | 13098 | 69 | 4 | 6,78 | ||
Μεταγραφές · 10
FC Noahπρος
VojvodinaΜεταγραφή
Zrinjskiπρος
FC NoahΜεταγραφή
Koperπρος
FK Zalgiris VilniusΕλεύθερος
Makhachkalaπρος
KoperΕλεύθερος
FK Sarajevoπρος
MakhachkalaΕλεύθερος
Muraπρος
FK SarajevoΕλεύθερος
Koperπρος
MuraΕλεύθερος
Mariborπρος
KoperΕλεύθερος
Zrinjskiπρος
Maribor€ 150K
Zrinjskiπρος
GOŠK GabelaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Coach's decision | 14 Σεπτεμβρίου 2021 | 21 Σεπτεμβρίου 2021 |