- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · Liga I
Συμμετοχές7
Λεπτά32546′ ανά αγώνα
Γκολ10,28 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,63μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29422517 λεπτά
Γκολ190,08 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι15
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,28 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 1,66 |
| Σουτ στην εστία | 233% | 0,55 |
| Εύστοχα πέναλτι | 1 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 193 | 53,45 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,66 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 2,49 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,38 |
| Μπλοκ | 1 | 0,28 |
| Μονομαχίες | 46 | 12,74 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2452% | 6,65 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,83 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,38 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29422517 λεπτά
Γκολ190,08 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι15
Τίτλοι · 15
- Super Cup 2025
- Premier League 2024
- Ligat Ha'al 2021-22
- Super Cup 2021
- Toto Cup Ligat Al 2021
- Ligat Ha'al 2020-21
- U19 Elite Division 2016-17
- State Cup 2015-16
- State Cup
- Super Cup
- U19 Elite Division
- Toto Cup Ligat Al
- Ligat Ha'al
- Premier League
- Super Cup
Δεύτερη θέση · 12
- Super Cup 2022
- State Cup 2021-22
- Ligat Ha'al 2019-20
- Ligat Ha'al 2018-19
- Toto Cup Ligat Al 2018
- Super Cup 2016
- Toto Cup Ligat Leumit 2016
- State Cup
- Super Cup
- Toto Cup Ligat Leumit
- Toto Cup Ligat Al
- Ligat Ha'al
Η καριέρα ανά σεζόν
19 γκολ και 0 ασίστ σε 294 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 325 | 1 | 0 | 6,63 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,47 | ||
| 11 | 927 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 128 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 609 | 1 | 0 | 7,16 | |||
| 7 | 221 | 1 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1975 | 2 | 0 | 7,06 | ||
| 2024-25 | 22 | 1958 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 30 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 2138 | 2 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 24 | 2059 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 226 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2329 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2022-23 | 4 | 230 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 30 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 84 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 434 | 1 | 0 | 6,25 | ||
| 2021-22 | 21 | 951 | 1 | 0 | — | ||
| 5 | 375 | 1 | 0 | — | |||
| 5 | 222 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 163 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 2088 | 2 | 0 | 6,75 | ||
| 2020-21 | 32 | 2779 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 316 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 341 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 317 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 49 | 4067 | 2 | 0 | 7,07 | ||
| 2019-20 | 33 | 2818 | 2 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 356 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 1 | 14 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3458 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 21 | 1800 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Toto Cup Ligat Al | 2 | 28 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1918 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 34 | 3041 | 4 | 0 | — | ||
| State Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 3 | 248 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3335 | 4 | 0 | — | ||
| 2016-17 | UEFA Youth League | 5 | 450 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 294 | 22517 | 19 | 0 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 7
Καϊράτ Αλμάτιπρος
FCSBΕλεύθερος
Καϊράτ ΑλμάτιπροςArad OfriΕλεύθερος
Καϊράτ Αλμάτιπρος
FCSBΕλεύθερος
Καϊράτ Αλμάτιπρος
Καϊράτ ΑλμάτιΕλεύθερος
Maccabi Haifaπρος
Καϊράτ ΑλμάτιΔανεισμός
Hapoel Ramat Ganπρος
Maccabi Haifa
Maccabi Haifaπρος
Hapoel Ramat GanΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 21 Οκτωβρίου 2021 | 2 Νοεμβρίου 2021 |
