Αμυντικός · Israel · Σεζόν 2026-27
IsraelUEFA World Cup Qualifiers
I. Nachmias
Idan Nachmias
- Φανέλα
- 5
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 190
- Βάρος
- 83
Η σεζόν 2026-27 · 5 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά67061′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,39μέσος όρος
Κάρτες4/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32023741 λεπτά
Γκολ180,07 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 670′ · βαθμ. 6,39
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 489 | 65,69 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,27 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 1,48 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,81 |
| Μπλοκ | 6 | 0,81 |
| Μονομαχίες | 49 | 6,58 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3265% | 4,30 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,81 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,54 |
UEFA World Cup Qualifiers2 συμμ. · 180′ · βαθμ. 7,00
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 108 | 54,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,50 |
| Ακρίβεια | 49% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,50 |
| Μπλοκ | 3 | 1,50 |
| Μονομαχίες | 19 | 9,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1368% | 6,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,50 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,50 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 22 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 95% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3100% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 168 | 56,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,33 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,33 |
| Μπλοκ | 3 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 12 | 4,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 650% | 2,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,33 |
Ο πάροχος δεν έχει καταγράψει αναλυτικά στατιστικά για αυτή τη διοργάνωση.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 191 | 85,10 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,45 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 2,67 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,78 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 15 | 6,68 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1067% | 4,46 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,89 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32023741 λεπτά
Γκολ180,07 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Ligat Ha'al 2024-25
- Super Cup 2024
- Toto Cup Ligat Al 2024
- Toto Cup Ligat Al 2023-24
- Ligat Ha'al 2023-24
- Super Cup
- Toto Cup Ligat Al
- Ligat Ha'al
Δεύτερη θέση · 4
- Super Cup 2021
- U19 Cup 2017-18
- U19 Cup
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
18 γκολ και 0 ασίστ σε 320 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | UEFA World Cup Qualifiers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,00 | |
| 1 | 8 | 0 | 0 | 7,02 | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 10 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 202 | 0 | 0 | 5,02 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 9 | 660 | 0 | 0 | 6,34 | ||
| 2025-26 | 8 | 293 | 1 | 0 | 6,70 | ||
| 3 | 135 | 0 | 0 | 7,45 | |||
| 22 | 925 | 1 | 0 | 7,08 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 1060 | 1 | 0 | 7,12 | ||
| 2024-25 | 7 | 517 | 1 | 0 | 6,70 | ||
| 2 | 161 | 0 | 0 | — | |||
| 23 | 1439 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 10 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 293 | 1 | 0 | 6,70 | |||
| 8 | 293 | 1 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 150 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 6 | 481 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 62 | 3824 | 5 | 0 | 6,69 | ||
| 2023-24 | 22 | 1239 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 193 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1662 | 2 | 0 | 6,45 | ||
| 2022-23 | 2 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 127 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 103 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 320 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 26 | 1991 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 294 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 70 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 504 | 1 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2859 | 3 | 0 | 7,00 | ||
| 2020-21 | 35 | 3097 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3547 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 31 | 2746 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 436 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 7 | 616 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3918 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 31 | 2761 | 3 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Toto Cup Ligat Al | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3391 | 3 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 16 | 1414 | 0 | 0 | — | ||
| Toto Cup Ligat Al | 3 | 167 | 0 | 0 | — | ||
| State Cup | 5 | 393 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1974 | 1 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 1 | 32 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 6 | 494 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 526 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 320 | 23741 | 18 | 0 | 6,81 | ||
Μεταγραφές · 5
Ludogoretsπρος
Χάποελ Μπερ ΣεβάΜεταγραφή
Ludogoretsπρος
Χάποελ Μπερ ΣεβάΜεταγραφή
Maccabi Tel Avivπρος
LudogoretsFree Transfer
Maccabi Tel Avivπρος
LudogoretsΕλεύθερος
Ironi Kiryat Shmonaπρος
Maccabi Tel Aviv