Μέσος · Γερμανία
Hertha BSC
D. Demme
Diego Demme
- Φανέλα
- 6
- Ηλικία
- 34
- Ύψος
- 172
- Βάρος
- 71
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές37727768 λεπτά
Γκολ30,01 ανά 90′
Ασίστ120,04 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι4
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές37727768 λεπτά
Γκολ30,01 ανά 90′
Ασίστ120,04 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Serie A 2022-23
- Coppa Italia 2019-20
- Coppa Italia
- Serie A
Δεύτερη θέση · 11
- Super Cup 2024
- Super Cup 2021
- DFB Pokal 2018-19
- Bundesliga 2016-17
- 2. Bundesliga 2015-16
- 3. Liga 2013-14
- 3. Liga
- 2. Bundesliga
- Bundesliga
- DFB Pokal
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 12 ασίστ σε 377 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 2 | 97 | 0 | 1 | 7,10 | ||
| 13 | 554 | 0 | 0 | 6,87 | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 651 | 0 | 1 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 24 | 1577 | 0 | 2 | 6,90 | ||
| 2 | 170 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1747 | 0 | 2 | 6,87 | ||
| 2019-20 | 15 | 904 | 1 | 0 | 6,72 | ||
| 17 | 1212 | 0 | 0 | 6,78 | |||
| 5 | 385 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 126 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 5 | 364 | 1 | 0 | 6,25 | |||
| Club Friendlies | 2 | 136 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 46 | 3171 | 2 | 0 | 6,67 | ||
| 2018-19 | 26 | 2061 | 0 | 2 | 7,01 | ||
| 5 | 339 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 8 | 560 | 0 | 1 | 7,00 | |||
| 1 | 14 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2974 | 0 | 3 | 6,98 | ||
| 2017-18 | 30 | 2287 | 0 | 3 | 7,03 | ||
| 1 | 63 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 4 | 325 | 0 | 0 | 7,03 | |||
| 6 | 399 | 0 | 0 | 6,97 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3074 | 0 | 3 | 7,01 | ||
| 2016-17 | 32 | 2872 | 1 | 3 | 7,07 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2992 | 1 | 3 | 7,07 | ||
| 2015-16 | 28 | 2195 | 0 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 30 | 2146 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 263 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2409 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 16 | 1417 | 0 | 0 | — | ||
| 17 | 1092 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2689 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 29 | 2444 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 85 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2529 | 0 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 12 | 712 | 0 | 0 | — | ||
| 10 | 307 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 25 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1044 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | 2. Bundesliga | 10 | 797 | 0 | 0 | — | |
| Regionalliga | 17 | 1496 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2293 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 377 | 27768 | 3 | 12 | 6,91 | ||
Μεταγραφές · 5
Τραυματισμοί και απουσίες · 9
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 15 Ιανουαρίου 2024 | 21 Ιανουαρίου 2024 |
| Muscle Injury | 28 Δεκεμβρίου 2023 | 6 Ιανουαρίου 2024 |
| Calf Injury | 23 Οκτωβρίου 2019 | 25 Οκτωβρίου 2019 |
| Knock | 16 Αυγούστου 2019 | 17 Αυγούστου 2019 |
| Illness | 6 Μαρτίου 2019 | 5 Απριλίου 2019 |
| Abdominal Strain | 14 Δεκεμβρίου 2018 | 15 Δεκεμβρίου 2018 |
| Calf/Shin Injury | 28 Νοεμβρίου 2018 | 1 Δεκεμβρίου 2018 |
| Knock | 14 Νοεμβρίου 2018 | 24 Νοεμβρίου 2018 |
| Knock | 24 Οκτωβρίου 2018 | 27 Οκτωβρίου 2018 |