Μέσος · Brazil · Σεζόν 2026-27
Palermo
Coppa Italia
Hernani
Hernani Azevedo Júnior
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 188
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά28648′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,31 ανά 90′
Βαθμολογία6,92μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές43927401 λεπτά
Γκολ510,17 ανά 90′
Ασίστ220,07 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 286′ · βαθμ. 6,92
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,31 |
| Σουτ | 5 | 1,57 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 121 | 38,08 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,57 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 2,52 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,94 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 40 | 12,59 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2460% | 7,55 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,94 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,57 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 27 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 74% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 2 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 8 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 675% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,42 |
| Σουτ | 3 | 1,27 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 94 | 39,91 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 2,12 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,97 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,42 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 32 | 13,58 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1856% | 7,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,27 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,27 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές43927401 λεπτά
Γκολ510,17 ανά 90′
Ασίστ220,07 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι10
Τίτλοι · 10
- Serie B 2023-24
- Premier League 2018-19
- Paranaense 1 2016
- Copa Santa Catarina 2013
- CONMEBOL U17 2011
- Paranaense 1
- Copa Santa Catarina
- Premier League
- Serie B
- CONMEBOL U17
Δεύτερη θέση · 4
- Super Cup 2019
- Paranaense 1 2013
- Paranaense 1
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
51 γκολ και 22 ασίστ σε 439 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| 4 | 212 | 0 | 1 | 6,96 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 286 | 0 | 1 | 6,92 | ||
| 2025-26 | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 22 | 1303 | 6 | 2 | 7,13 | |||
| 4 | 69 | 0 | 0 | 6,65 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1381 | 6 | 2 | 7,03 | ||
| 2024-25 | 25 | 1330 | 3 | 3 | 6,92 | ||
| 2023-24 | 36 | 2197 | 3 | 3 | 6,91 | ||
| 2 | 110 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 2307 | 3 | 3 | 6,92 | ||
| 2022-23 | 31 | 2377 | 7 | 4 | 7,00 | ||
| 2021-22 | 18 | 676 | 0 | 0 | 6,49 | ||
| 2 | 144 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 820 | 0 | 0 | 6,52 | ||
| 2020-21 | 33 | 2199 | 7 | 3 | 6,97 | ||
| 2 | 100 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2299 | 7 | 3 | 6,96 | ||
| 2019-20 | 32 | 2421 | 0 | 4 | 6,85 | ||
| 2 | 157 | 1 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 1 | 64 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2578 | 1 | 4 | 6,85 | ||
| 2018-19 | 14 | 576 | 1 | 1 | 6,68 | ||
| Cup | 2 | 118 | 0 | 0 | — | ||
| 10 | 758 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Club Friendlies | 1 | 24 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 26 | 1452 | 1 | 1 | 6,52 | ||
| 2017-18 | 14 | 539 | 3 | 0 | 6,84 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 166 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 885 | 4 | 0 | 6,84 | ||
| 2016-17 | 8 | 394 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| Paranaense 1 | 6 | 233 | 1 | 0 | — | ||
| Primeira Liga | 1 | 3 | 0 | 0 | — | ||
| 30 | 2455 | 6 | 1 | 7,00 | |||
| 7 | 574 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 53 | 3749 | 9 | 1 | 6,96 | ||
| 2015-16 | Paranaense 1 | 6 | 378 | 1 | 0 | — | |
| 30 | 2233 | 3 | 0 | 7,00 | |||
| CONMEBOL Sudamericana | 4 | 272 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2883 | 4 | 0 | 7,00 | ||
| 2014-15 | 15 | 828 | 1 | 0 | — | ||
| Paranaense 1 | 10 | 840 | 3 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1668 | 4 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 9 | 447 | 0 | 0 | — | ||
| Paranaense 1 | 21 | 1759 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2206 | 2 | 0 | — | ||
| 2011-12 | FIFA U17 World Cup | 7 | 287 | 0 | 0 | — | |
| CONMEBOL U17 | 8 | 303 | 0 | 0 | — | ||
| — | FIFA U17 World Cup | 7 | 287 | 0 | 0 | — | |
| — | CONMEBOL U17 | 8 | 303 | 0 | 0 | — | |
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1180 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 439 | 27401 | 51 | 22 | 6,89 | ||
Μεταγραφές · 13
Μόντσαπρος
PalermoΜεταγραφή
Πάρμαπρος
ΜόντσαΜεταγραφή
Regginaπρος
Πάρμα
Πάρμαπρος
RegginaΔανεισμός
Τζένοαπρος
Πάρμα
Πάρμαπρος
ΤζένοαΔανεισμός
Zenitπρος
Πάρμα€ 4.5M
Zenitπρος
ΠάρμαΔανεισμός
Saint Etienneπρος
Zenit
Zenitπρος
Saint EtienneΔανεισμός
Atletico Paranaenseπρος
Zenit
Joinvilleπρος
Atletico Paranaense
Atletico Paranaenseπρος
JoinvilleΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 26 Ιουλίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Thigh Injury | 10 Φεβρουαρίου 2025 | 7 Μαρτίου 2025 |
| Thigh Injury | 27 Ιανουαρίου 2025 | 8 Φεβρουαρίου 2025 |
| Thigh Injury | 29 Δεκεμβρίου 2024 | 4 Ιανουαρίου 2025 |
| Thigh Injury | 1 Νοεμβρίου 2024 | 28 Νοεμβρίου 2024 |
| Foot Injury | 22 Σεπτεμβρίου 2024 | 29 Σεπτεμβρίου 2024 |
| Calf Injury | 8 Αυγούστου 2024 | 15 Σεπτεμβρίου 2024 |