Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Las Palmas
Segunda División
Manu Fuster
Manuel Fuster Lázaro
- Φανέλα
- 14
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 169cm
- Βάρος
- 65kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές9
Λεπτά53860′ ανά αγώνα
Γκολ10,17 ανά 90′
Ασίστ10,17 ανά 90′
Βαθμολογία6,87μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34324306 λεπτά
Γκολ540,20 ανά 90′
Ασίστ370,14 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,17 |
| Ασίστ | 1 | 0,17 |
| Σουτ | 9 | 1,51 |
| Σουτ στην εστία | 556% | 0,84 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 234 | 39,14 |
| Κομβικές πάσες | 16 | 2,68 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,84 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,33 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 55 | 9,20 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2444% | 4,01 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 15 | 2,51 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34324306 λεπτά
Γκολ540,20 ανά 90′
Ασίστ370,14 ανά 90′
Σεζόν10
Η καριέρα ανά σεζόν
54 γκολ και 37 ασίστ σε 343 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 538 | 1 | 1 | 6,87 | ||
| 2025-26 | 44 | 3302 | 7 | 12 | 7,05 | ||
| 2024-25 | 28 | 990 | 2 | 1 | 6,86 | ||
| 3 | 195 | 1 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1185 | 3 | 1 | 6,81 | ||
| 2023-24 | 42 | 3480 | 8 | 11 | 7,35 | ||
| 1 | 27 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 3507 | 8 | 11 | 7,35 | ||
| 2022-23 | 42 | 3499 | 8 | 7 | 7,17 | ||
| 2 | 94 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3593 | 8 | 7 | 7,17 | ||
| 2021-22 | 34 | 2731 | 12 | 0 | — | ||
| 2 | 74 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2805 | 12 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 38 | 2822 | 2 | 1 | 6,74 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2912 | 2 | 1 | 6,74 | ||
| 2019-20 | 31 | 1576 | 4 | 4 | 6,71 | ||
| 2 | 104 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 1680 | 4 | 4 | 6,71 | ||
| 2018-19 | Primera División RFEF | 29 | 2478 | 5 | 0 | — | |
| 2017-18 | Primera División RFEF | 35 | 2306 | 4 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 343 | 24306 | 54 | 37 | 6,99 | ||
Μεταγραφές · 3
Albaceteπρος
Las Palmas€ 1.5M
Guijueloπρος
Albacete
Olímpic Xàtivaπρος
Guijuelo
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Suspended | 4 Μαΐου 2021 | 16 Μαΐου 2021 |
| Suspended | 14 Ιουλίου 2020 | 18 Ιουλίου 2020 |