- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 36
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 83
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38634076 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι17
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38634076 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι17
Τίτλοι · 17
- La Liga 2018-19
- Super Cup 2018
- Trofeo Joan Gamper 2018
- La Liga 2017-18
- Copa del Rey 2017-18
- Trofeo Joan Gamper 2017
- Copa del Rey 2016-17
- Eredivisie 2013-14
- Super Cup 2013
- Eredivisie 2012-13
- Eredivisie 2011-12
- Copa del Rey
- La Liga
- Trofeo Joan Gamper
- Super Cup
- Super Cup
- Eredivisie
Δεύτερη θέση · 18
- KNVB Beker 2023-24
- Copa del Rey 2021-22
- UEFA Nations League 2018-19
- Copa del Rey 2018-19
- Super Cup 2017
- La Liga 2016-17
- Eredivisie 2015-16
- Eredivisie 2014-15
- Super Cup 2014
- KNVB Beker 2013-14
- Super Cup 2012
- La Liga
- Copa del Rey
- KNVB Beker
- Super Cup
- Eredivisie
- Super Cup
- UEFA Nations League
Η καριέρα ανά σεζόν
0 γκολ και 2 ασίστ σε 386 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 5 | 461 | 0 | 0 | 7,18 | ||
| 3 | 186 | 0 | 0 | 7,40 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 647 | 0 | 0 | 7,26 | ||
| 2024-25 | 27 | 2337 | 0 | 0 | 7,06 | ||
| 2022-23 | 32 | 2880 | 0 | 0 | 7,08 | ||
| 1 | 27 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 3060 | 0 | 0 | 7,06 | ||
| 2021-22 | 17 | 1458 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 2020-21 | 10 | 900 | 0 | 0 | 7,17 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| 8 | 720 | 0 | 0 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 2070 | 0 | 0 | 7,01 | ||
| 2019-20 | 24 | 2097 | 0 | 1 | 6,97 | ||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 7,08 | |||
| Club Friendlies | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 30 | 2637 | 0 | 1 | 6,99 | ||
| 2018-19 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 7 | 630 | 0 | 0 | 6,83 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 8,00 | |||
| 3 | 226 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 570 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 7,04 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 2236 | 0 | 0 | 6,92 | ||
| 2017-18 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,70 | ||
| Copa del Rey | 9 | 810 | 0 | 0 | 7,09 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 226 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 14 | 1216 | 0 | 0 | 7,15 | ||
| 2016-17 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,40 | |||
| Copa del Rey | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA European Championship Qualifiers | 8 | 720 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 4 | 286 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 2160 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2015-16 | 33 | 2970 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| KNVB Beker | 1 | 14 | 0 | 0 | — | ||
| 8 | 720 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Friendlies | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 44 | 3884 | 0 | 0 | 6,97 | ||
| 2014-15 | Eerste Divisie | 1 | 90 | 0 | 0 | — | |
| 32 | 2880 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA World Cup Qualifiers | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 7 | 690 | 0 | 0 | — | |||
| Friendlies | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 51 | 4680 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Eerste Divisie | 3 | 270 | 0 | 0 | — | |
| 25 | 2204 | 0 | 0 | — | |||
| KNVB Beker | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | — | |||
| Friendlies | 3 | 226 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 36 | 3224 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 5 | 400 | 0 | 0 | — | ||
| KNVB Beker | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 894 | 0 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 4 | 153 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| KNVB Beker | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 693 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | 31 | 2790 | 0 | 0 | — | ||
| KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2880 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 386 | 34076 | 0 | 2 | 6,98 | ||
Τραυματισμοί και απουσίες · 20
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 31 Αυγούστου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Abdominal Strain | 1 Απριλίου 2025 | 30 Απριλίου 2025 |
| Knee Injury | 29 Σεπτεμβρίου 2024 | 11 Οκτωβρίου 2024 |
| Illness | 6 Μαΐου 2024 | 11 Μαΐου 2024 |
| Hamstring | 24 Σεπτεμβρίου 2023 | 20 Οκτωβρίου 2023 |
| Hamstring | 20 Ιανουαρίου 2022 | 1 Απριλίου 2022 |
| Calf Injury | 21 Ιουλίου 2021 | 19 Αυγούστου 2021 |
| Knee Injury | 23 Μαρτίου 2021 | 23 Απριλίου 2021 |
| Thigh Injury | 6 Νοεμβρίου 2020 | 6 Φεβρουαρίου 2021 |
| Calf Injury | 8 Σεπτεμβρίου 2020 | 24 Σεπτεμβρίου 2020 |
| Knock | 23 Ιανουαρίου 2020 | 18 Φεβρουαρίου 2020 |
| Calf Injury | 12 Δεκεμβρίου 2019 | 31 Δεκεμβρίου 2019 |
| Hip/Thigh Injury | 27 Μαρτίου 2019 | 5 Απριλίου 2019 |
| Calf Injury | 1 Φεβρουαρίου 2019 | 26 Φεβρουαρίου 2019 |
| Hamstring | 26 Νοεμβρίου 2018 | 4 Δεκεμβρίου 2018 |
| Rib Injury | 22 Αυγούστου 2018 | 1 Σεπτεμβρίου 2018 |
| Calf Injury | 30 Δεκεμβρίου 2016 | 10 Ιανουαρίου 2017 |
| Ankle Injury | 9 Οκτωβρίου 2016 | 28 Οκτωβρίου 2016 |
| Back Injury | 10 Οκτωβρίου 2015 | 20 Οκτωβρίου 2015 |
| Chest Injury | 4 Φεβρουαρίου 2014 | 11 Φεβρουαρίου 2014 |
