- Φανέλα
- 1
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές12
Λεπτά105488′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,14μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18513175 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι19
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν12 συμμ. · 1054′ · βαθμ. 7,14
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 365 | 31,17 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,09 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 0,43 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5100% | 0,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,17 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 189 | 33,09 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 70% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 3 | 0,53 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3100% | 0,53 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,18 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 176 | 29,33 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,17 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 2 | 0,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2100% | 0,33 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,17 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18513175 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι19
Τίτλοι · 19
- Super Cup 2025
- Trofeo Joan Gamper 2025
- La Liga 2024-25
- Copa del Rey 2024-25
- Super Cup 2023
- Trofeo Joan Gamper 2023
- La Liga 2022-23
- Trofeo Joan Gamper 2022
- Trofeo Joan Gamper 2021
- Copa del Rey 2020-21
- Trofeo Joan Gamper 2020
- Trofeo Joan Gamper 2019
- La Liga 2018-19
- UEFA Youth League 2017-18
- Copa del Rey
- Trofeo Joan Gamper
- La Liga
- Super Cup
- UEFA Youth League
Δεύτερη θέση · 12
- Super Cup 2024
- Trofeo Joan Gamper 2024
- La Liga 2023-24
- Super Cup 2021
- La Liga 2019-20
- Copa del Rey 2018-19
- UEFA U17 Championship 2015-16
- Copa del Rey
- La Liga
- Trofeo Joan Gamper
- Super Cup
- UEFA U17 Championship
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 514 | 0 | 0 | 7,26 | ||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 7,01 | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 1054 | 0 | 0 | 7,14 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 1440 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1440 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 2024-25 | 16 | 1395 | 0 | 0 | 7,05 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 6,62 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1935 | 0 | 0 | 6,96 | ||
| 2023-24 | 3 | 195 | 0 | 0 | — | ||
| 10 | 900 | 0 | 0 | 6,61 | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 14 | 1290 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 2022-23 | 1 | 78 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 72 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 4 | 252 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2021-22 | 2 | 134 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 6,64 | |||
| 9 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Euro U21 - Qualification | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 18 | 674 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 2020-21 | 13 | 1200 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 2019-20 | 21 | 1920 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Primera División RFEF | 20 | 1800 | 0 | 0 | — | |
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U19 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2070 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 9 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | UEFA U17 Championship | 12 | 1070 | 0 | 0 | — | |
| UEFA Youth League | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| — | Euro U17 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | |
| — | Euro U17 - Qualification | 2 | 0 | 0 | 0 | — | |
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1070 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | UEFA U17 Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | — | |
| — | Euro U17 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | |
| Σύνολο σεζόν | 6 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 185 | 13175 | 0 | 0 | 6,96 | ||
Μεταγραφές · 5
Μπαρτσελόναπρος
ΠαναθηναϊκόςΜεταγραφή
Έλτσεπρος
ΜπαρτσελόναReturn from loan
Μπαρτσελόναπρος
ΈλτσεΔανεισμός
Γαλατασαράιπρος
Μπαρτσελόνα
Μπαρτσελόναπρος
ΓαλατασαράιΔανεισμός
