Αμυντικός · Ukraine · Σεζόν 2026-27
Stoke City
League Cup
M. Talovierov
Maksym Talovierov
- Φανέλα
- 40
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 196
- Βάρος
- 84
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά36345′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,58μέσος όρος
Κάρτες2/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20914227 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 363′ · βαθμ. 6,58
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,99 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,25 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 200 | 49,59 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 1,24 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,99 |
| Μπλοκ | 3 | 0,74 |
| Μονομαχίες | 30 | 7,44 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2170% | 5,21 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,49 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,25 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 2 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,77 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,26 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 198 | 50,77 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 1,28 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,03 |
| Μπλοκ | 3 | 0,77 |
| Μονομαχίες | 29 | 7,44 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2069% | 5,13 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,54 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,26 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20914227 λεπτά
Γκολ60,04 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν8
Δεύτερη θέση · 2
- Czech Liga 2021-22
- Czech Liga
Η καριέρα ανά σεζόν
6 γκολ και 2 ασίστ σε 209 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 7 | 351 | 0 | 0 | 6,53 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 363 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 63 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,45 | |||
| 16 | 1171 | 0 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 1414 | 0 | 0 | 6,89 | ||
| 2024-25 | 11 | 934 | 1 | 1 | 6,94 | ||
| 12 | 624 | 0 | 0 | 6,84 | |||
| 2 | 180 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 352 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 188 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 191 | 0 | 0 | 7,33 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 40 | 2740 | 2 | 1 | 6,91 | ||
| 2023-24 | 25 | 1594 | 0 | 1 | 6,99 | ||
| 3 | 245 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 428 | 1 | 0 | 7,10 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,33 | |||
| 9 | 665 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 49 | 3294 | 1 | 1 | 7,03 | ||
| 2022-23 | 12 | 502 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 13 | 1144 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 17 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 151 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1814 | 2 | 0 | 6,77 | ||
| 2021-22 | 11 | 333 | 0 | 0 | — | ||
| 14 | 1143 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 349 | 0 | 0 | 6,36 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1945 | 0 | 0 | 6,36 | ||
| 2020-21 | 26 | 2074 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2164 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 7 | 493 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 209 | 14227 | 6 | 2 | 6,88 | ||
Μεταγραφές · 8
Plymouthπρος
Stoke CityΜεταγραφή
Plymouthπρος
Stoke CityΜεταγραφή
ΛΑΣΚ Λιντςπρος
PlymouthΜεταγραφή
Σλάβια Πράγαςπρος
ΛΑΣΚ Λιντς
Σλάβια Πράγαςπρος
ΛΑΣΚ ΛιντςΔανεισμός
Slovan Liberecπρος
Σλάβια Πράγας
Σλάβια Πράγαςπρος
Slovan LiberecΔανεισμός
České Budějoviceπρος
Σλάβια Πράγας
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 24 Ιουλίου 2025 | 21 Αυγούστου 2025 |
| Knee Injury | 18 Μαρτίου 2025 | 25 Απριλίου 2025 |