- Φανέλα
- 3
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 186
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · Bundesliga
Συμμετοχές4
Λεπτά36090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,77μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24720107 λεπτά
Γκολ80,04 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν11
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,50 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 238 | 59,50 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 11 | 2,75 |
| Μπλοκ | 4 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 7,75 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2374% | 5,75 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,50 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24720107 λεπτά
Γκολ80,04 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν11
Η καριέρα ανά σεζόν
8 γκολ και 4 ασίστ σε 247 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2025-26 | 3 | 116 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 27 | 2252 | 0 | 1 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2368 | 0 | 1 | 6,81 | ||
| 2024-25 | 14 | 1236 | 1 | 0 | 6,42 | ||
| 12 | 779 | 0 | 0 | 6,42 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2015 | 1 | 0 | 6,43 | ||
| 2023-24 | 30 | 2679 | 3 | 0 | 7,07 | ||
| 2 | 159 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2838 | 3 | 0 | 7,04 | ||
| 2022-23 | 36 | 3094 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3274 | 0 | 0 | 6,88 | ||
| 2021-22 | 31 | 2256 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2526 | 1 | 0 | 6,81 | ||
| 2020-21 | 11 | 963 | 1 | 1 | 7,05 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 1143 | 1 | 1 | 6,94 | ||
| 2019-20 | 24 | 1968 | 0 | 2 | 6,68 | ||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2194 | 0 | 2 | 6,68 | ||
| 2018-19 | National 3 | 16 | 1293 | 2 | 0 | — | |
| 2017-18 | 25 | 2003 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 2 | 93 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 247 | 20107 | 8 | 4 | 6,80 | ||
Μεταγραφές · 11
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 10 Αυγούστου 2025 | 29 Αυγούστου 2025 |
| Unknown | 15 Μαρτίου 2025 | 28 Μαρτίου 2025 |
| Calf Injury | 20 Απριλίου 2024 | 27 Απριλίου 2024 |
| Knee Injury | 4 Φεβρουαρίου 2021 | 9 Φεβρουαρίου 2021 |
| Groin Injury | 24 Νοεμβρίου 2020 | 5 Δεκεμβρίου 2020 |
