- Φανέλα
- 35
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 188
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά99590′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,11μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές11810554 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι3
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 995′ · βαθμ. 7,11
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 412 | 37,27 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 3 | 0,27 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3100% | 0,27 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,18 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 41 | 41,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 70% | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 371 | 36,90 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 3 | 0,30 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3100% | 0,30 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,20 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές11810554 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι3
Τίτλοι · 3
- Czech Liga 2024-25
- Czech Liga 2019-20
- Czech Liga
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 10 | 905 | 0 | 0 | 7,16 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 995 | 0 | 0 | 7,11 | ||
| 2025-26 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,65 | ||
| 16 | 1371 | 0 | 0 | 7,27 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 1551 | 0 | 0 | 7,31 | ||
| 2024-25 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,16 | |||
| 18 | 1620 | 0 | 0 | 7,16 | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 300 | 0 | 0 | 7,40 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2580 | 0 | 0 | 7,19 | ||
| 2023-24 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 2022-23 | 16 | 1394 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| 2021-22 | 16 | 1440 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 7 | 584 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 1064 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 630 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | UEFA U17 Championship | 5 | 450 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 118 | 10554 | 0 | 0 | 7,18 | ||
Μεταγραφές · 7
Baník Ostravaπρος
Σλάβια ΠράγαςΜεταγραφή
Pardubiceπρος
Baník Ostrava
Σλάβια Πράγαςπρος
PardubiceΔανεισμός
Vlašimπρος
Σλάβια Πράγας
Σλάβια Πράγαςπρος
VlašimΔανεισμός
Mlada Boleslavπρος
Σλάβια Πράγας
Σλάβια Πράγαςπρος
Mlada BoleslavΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 6
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Inactive | 28 Ιανουαρίου 2025 | 30 Ιανουαρίου 2025 |
| Inactive | 21 Ιανουαρίου 2025 | 23 Ιανουαρίου 2025 |
| Loan agreement | 2 Φεβρουαρίου 2023 | 4 Φεβρουαρίου 2023 |
| Loan agreement | 20 Αυγούστου 2022 | 21 Αυγούστου 2022 |
| Loan agreement | 8 Απριλίου 2022 | 10 Απριλίου 2022 |
| Loan agreement | 5 Νοεμβρίου 2021 | 7 Νοεμβρίου 2021 |
