Τερματοφύλακας · Croatia · Σεζόν 2026-27
Al-Wasl FC
Pro League
D. Horkaš
Dinko Horkaš
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 189cm
- Βάρος
- 77kg
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά36090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,61μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24521804 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 360′ · βαθμ. 6,61
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 69 | 17,25 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 70% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 1 | 0,25 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% | 0,25 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 29 | 14,50 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 62% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 1 | 0,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% | 0,50 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 40 | 20,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24521804 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Super Cup 2019-20
- HNL 2018-19
- 1. HNL Juniori 2018-19
- HNL 2017-18
- Cup 2017-18
- 1. HNL Juniori 2017-18
- Cup 2016-17
- 1. HNL Juniori 2015-16
Δεύτερη θέση · 3
- Cup 2018-19
- Premier League International Cup 2018-19
- HNL 2016-17
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,23 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,61 | ||
| 2025-26 | 43 | 3831 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2024-25 | 13 | 1083 | 0 | 0 | 6,94 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 1353 | 0 | 0 | 6,93 | ||
| 2023-24 | 21 | 1890 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2 | 202 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 2092 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2022-23 | 27 | 2385 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2565 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 13 | 1170 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 22 | 1940 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2390 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 2019-20 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 11 | 990 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 13 | 1170 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 539 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1979 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 31 | 2755 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 13 | 1149 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Youth League | 6 | 540 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 2049 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 245 | 21804 | 0 | 0 | 6,77 | ||
Μεταγραφές · 10
Las Palmasπρος
Al-Wasl FCΜεταγραφή
Las Palmasπρος
Al-Wasl FCΜεταγραφή
Lokomotiv Plovdivπρος
Las PalmasΕλεύθερος
Ντιναμό Ζάγκρεμππρος
Lokomotiv Plovdiv
Posušjeπρος
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Ντιναμό Ζάγκρεμππρος
PosušjeΔανεισμός
NK Varazdinπρος
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Dinamo Zagreb IIπρος
NK VarazdinΔανεισμός
Zrinjskiπρος
Dinamo Zagreb II
Ντιναμό Ζάγκρεμππρος
ZrinjskiΔανεισμός