Αμυντικός · Sweden · Σεζόν 2026-27
Malmo FF
Allsvenskan
J. Karlsson
Olof Johan Andreas Karlsson
- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 172
- Βάρος
- 68
Η σεζόν 2026-27 · Allsvenskan
Συμμετοχές10
Λεπτά31331′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,60μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18611051 λεπτά
Γκολ50,04 ανά 90′
Ασίστ70,06 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 202 | 58,08 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,86 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,73 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,58 |
| Μπλοκ | 1 | 0,29 |
| Μονομαχίες | 18 | 5,18 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1267% | 3,45 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,86 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,86 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18611051 λεπτά
Γκολ50,04 ανά 90′
Ασίστ70,06 ανά 90′
Σεζόν7
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 7 ασίστ σε 186 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 313 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2025-26 | 14 | 971 | 1 | 1 | 7,02 | ||
| 3 | 191 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1162 | 1 | 1 | 6,93 | ||
| 2024-25 | 17 | 1392 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 6 | 463 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 77 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 24 | 1881 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 2023-24 | 26 | 1945 | 0 | 1 | 6,71 | ||
| 26 | 1947 | 0 | 1 | 6,71 | |||
| 1 | 3 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 166 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4061 | 0 | 2 | 6,71 | ||
| 2022-23 | 13 | 1087 | 1 | 1 | 7,11 | ||
| 13 | 382 | 0 | 1 | 7,11 | |||
| 5 | 363 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1832 | 3 | 2 | 7,11 | ||
| 2021-22 | 22 | 690 | 1 | 1 | 6,48 | ||
| 1 | 71 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 761 | 1 | 1 | 6,48 | ||
| 2020-21 | 20 | 779 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 262 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1041 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 186 | 11051 | 5 | 7 | 6,77 | ||
Μεταγραφές · 4
Malmo FFπρος
VejleΜεταγραφή
Malmo FFπρος
VejleΜεταγραφή
Kalmar FFπρος
Malmo FFΜεταγραφή
Siriusπρος
Kalmar FF
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Foot Injury | 10 Ιανουαρίου 2025 | 15 Φεβρουαρίου 2025 |
| Foot Injury | 26 Οκτωβρίου 2024 | 31 Οκτωβρίου 2024 |
| Injury | 12 Ιανουαρίου 2024 | 12 Ιουλίου 2024 |
| Injury | 7 Απριλίου 2023 | 28 Απριλίου 2023 |