- Φανέλα
- 99
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 187
Η σεζόν 2026-27 · Super League
Συμμετοχές6
Λεπτά54090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,17 ανά 90′
Βαθμολογία6,96μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές16014490 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,17 |
| Σουτ | 0 | 0,00 |
| Σουτ στην εστία | 0 | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 204 | 34,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,17 |
| Ακρίβεια | 60% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,17 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 1,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 675% | 1,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,50 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές16014490 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν8
Δεύτερη θέση · 3
- U19 League 2018-19
- U19 League 2017-18
- U19 League
Η καριέρα ανά σεζόν
0 γκολ και 1 ασίστ σε 160 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 540 | 0 | 1 | 6,96 | ||
| 2025-26 | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,05 | ||
| 20 | 1800 | 0 | 0 | 7,45 | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 8,80 | |||
| 12 | 1080 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3450 | 0 | 0 | 7,34 | ||
| 2024-25 | 26 | 2340 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2460 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 2023-24 | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 36 | 3240 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 50 | 4530 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2022-23 | 16 | 1440 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1710 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 1350 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 160 | 14490 | 0 | 1 | 7,25 | ||
Μεταγραφές · 7
Dundee Utdπρος
ΠαναιτωλικόςΜεταγραφή
LNZ Cherkasyπρος
Dundee UtdΜεταγραφή
Dilaπρος
LNZ CherkasyΕλεύθερος
Kolos Kovalivkaπρος
DilaΕλεύθερος
Kolos Kovalivkaπρος
FK AksuΔανεισμός
Kolos Kovalivkaπρος
Podillya KhmelnytskyiΔανεισμός
União de Leiriaπρος
Kolos KovalivkaΕλεύθερος
