- Φανέλα
- 28
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 181
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές5
Λεπτά13928′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία4,89μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20014750 λεπτά
Γκολ80,05 ανά 90′
Ασίστ50,03 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν5 συμμ. · 139′ · βαθμ. 4,89
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 66 | 42,73 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 2,59 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,29 |
| Μπλοκ | 1 | 0,65 |
| Μονομαχίες | 16 | 10,36 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1063% | 6,47 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,29 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 2,59 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 10 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 70% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 240% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 40 | 40,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 95% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 7 | 7,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 571% | 5,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 3,00 |
Ο πάροχος δεν έχει καταγράψει αναλυτικά στατιστικά για αυτή τη διοργάνωση.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 16 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 75% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 2 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 375% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20014750 λεπτά
Γκολ80,05 ανά 90′
Ασίστ50,03 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Cup 2018-19
- Cup
Δεύτερη θέση · 7
- Trofeo Joan Gamper 2025
- HNL 2023-24
- Cup 2023-24
- HNL 2018-19
- HNL
- Cup
- Trofeo Joan Gamper
Η καριέρα ανά σεζόν
8 γκολ και 5 ασίστ σε 200 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,47 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 33 | 0 | 0 | 3,45 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 4 | 139 | 0 | 0 | 4,89 | ||
| 2025-26 | 15 | 635 | 0 | 0 | 6,81 | ||
| 4 | 235 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| 28 | 1665 | 0 | 1 | 6,87 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 32 | 1900 | 0 | 1 | 6,88 | ||
| 2024-25 | 15 | 635 | 0 | 0 | 6,81 | ||
| 18 | 1564 | 1 | 1 | 7,16 | |||
| 1 | 45 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 192 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 125 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 10 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2571 | 1 | 1 | 7,00 | ||
| 2023-24 | 30 | 2631 | 0 | 2 | 7,10 | ||
| 4 | 360 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 1 | 0 | 7,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 3201 | 2 | 2 | 7,13 | ||
| 2022-23 | 21 | 1374 | 0 | 1 | 6,92 | ||
| 2 | 112 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 151 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1637 | 0 | 1 | 6,92 | ||
| 2021-22 | 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2 | 32 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1382 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2020-21 | 31 | 2689 | 3 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 14 | 1223 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 1 | 8 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 200 | 14750 | 8 | 5 | 6,92 | ||
Μεταγραφές · 5
HNK Rijekaπρος
ΚόμοΜεταγραφή
Hrvatski Dragovoljacπρος
HNK Rijeka
HNK Rijekaπρος
Hrvatski DragovoljacΔανεισμός
Orijent 1919προς
HNK Rijeka
HNK Rijekaπρος
Orijent 1919Δανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 28 Νοεμβρίου 2024 | 30 Νοεμβρίου 2024 |
