Croatia · Σεζόν 2026-27
Tractor Sazi
AFC Champions League Elite
T. Halilović
Tibor Halilović
- Φανέλα
- 7
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 176
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · AFC Champions League Elite
Συμμετοχές1
Λεπτά9090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,76μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές27513210 λεπτά
Γκολ200,14 ανά 90′
Ασίστ60,04 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 55 | 55,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 675% | 6,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές27513210 λεπτά
Γκολ200,14 ανά 90′
Ασίστ60,04 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Super Cup 2025
- HNL 2023-24
- Cup 2023-24
- Cup 2019-20
- Cup 2018-19
- HNL
- Cup
- Super Cup
Δεύτερη θέση · 4
- Super Cup 2019
- HNL 2018-19
- HNL
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
20 γκολ και 6 ασίστ σε 275 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| 2025-26 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 597 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 597 | 0 | 1 | 7,13 | ||
| 2024-25 | 11 | 862 | 1 | 0 | 7,15 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 862 | 1 | 0 | 7,15 | ||
| 2023-24 | 8 | 263 | 1 | 1 | 6,85 | ||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 6 | 73 | 1 | 0 | 6,78 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 336 | 3 | 1 | 6,82 | ||
| 2022-23 | 19 | 691 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 691 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2021-22 | 33 | 2773 | 5 | 2 | 6,90 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2863 | 5 | 2 | 6,93 | ||
| 2020-21 | 5 | 406 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 1278 | 2 | 0 | 7,00 | |||
| 3 | 239 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 205 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2128 | 2 | 0 | 6,90 | ||
| 2019-20 | 28 | 2331 | 2 | 0 | — | ||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Super Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 0 | 1 | 1 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2331 | 4 | 1 | — | ||
| 2018-19 | 18 | 1216 | 2 | 0 | — | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 1 | 1 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1216 | 3 | 1 | — | ||
| 2017-18 | Ekstraklasa | 25 | 0 | 1 | 0 | — | |
| Polish Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 18 | 860 | 0 | 0 | — | ||
| Croatian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 860 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | First NL | 19 | 1236 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 275 | 13210 | 20 | 6 | 6,88 | ||
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 1 Αυγούστου 2022 | 4 Αυγούστου 2022 |
| Illness | 6 Μαρτίου 2022 | 17 Μαρτίου 2022 |
| Virus | 12 Ιανουαρίου 2021 | 13 Ιανουαρίου 2021 |