Μέσος · Croatia · Σεζόν 2026-27
Valladolid
Segunda División
S. Jurić
Stanko Jurić
- Φανέλα
- 24
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 189cm
- Βάρος
- 83kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές5
Λεπτά38176′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,44μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34624355 λεπτά
Γκολ200,07 ανά 90′
Ασίστ90,03 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι1
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,24 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,24 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 182 | 42,99 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 2,36 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,94 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 42 | 9,92 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2048% | 4,72 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,18 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,71 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34624355 λεπτά
Γκολ200,07 ανά 90′
Ασίστ90,03 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι1
Τίτλοι · 1
- First NL 2011-12
Δεύτερη θέση · 1
- Segunda División 2023-24
Η καριέρα ανά σεζόν
20 γκολ και 9 ασίστ σε 346 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 381 | 0 | 0 | 6,44 | ||
| 2025-26 | 35 | 3016 | 1 | 1 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 26 | 1734 | 0 | 0 | 6,55 | ||
| 2 | 138 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1872 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2023-24 | 38 | 2308 | 2 | 5 | 7,01 | ||
| 2022-23 | 31 | 1870 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 3 | 247 | 1 | 0 | 7,10 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2117 | 1 | 0 | 6,70 | ||
| 2021-22 | 36 | 2524 | 3 | 1 | 6,68 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 2614 | 3 | 1 | 6,68 | ||
| 2020-21 | 33 | 2796 | 1 | 2 | 7,16 | ||
| 2 | 103 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 164 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3063 | 1 | 2 | 7,16 | ||
| 2019-20 | 22 | 1303 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 121 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1604 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 24 | 1396 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 74 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 260 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 229 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1959 | 5 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 14 | 1197 | 2 | 0 | — | ||
| 15 | 1209 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2406 | 3 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 21 | 1569 | 2 | 0 | — | ||
| 2015-16 | First NL | 25 | 1446 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 346 | 24355 | 20 | 9 | 6,83 | ||
Μεταγραφές · 3
Πάρμαπρος
Valladolid1.5M
Πάρμαπρος
ValladolidΔανεισμός
Χάιντουκ Σπλιτπρος
Πάρμα
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Back Injury | 11 Μαΐου 2025 | 20 Μαΐου 2025 |
| Suspended | 24 Φεβρουαρίου 2025 | 1 Μαρτίου 2025 |
| Suspended | 18 Ιανουαρίου 2025 | 26 Ιανουαρίου 2025 |
| Unknown | 6 Ιανουαρίου 2025 | 7 Ιανουαρίου 2025 |
| Suspended | 21 Απριλίου 2024 | 29 Απριλίου 2024 |