Μέσος · Croatia · Σεζόν 2026-27
HNK Gorica
HNL
B. Bogojević
Bruno Bogojević
- Φανέλα
- 25
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 186
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · HNL
Συμμετοχές9
Λεπτά75484′ ανά αγώνα
Γκολ40,48 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,90μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29315966 λεπτά
Γκολ300,17 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,48 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 12 | 1,43 |
| Σουτ στην εστία | 867% | 0,95 |
| Εύστοχα πέναλτι | 2 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 148 | 17,67 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 0,95 |
| Ακρίβεια | 68% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 15 | 1,79 |
| Κλεψίματα | 5 | 0,60 |
| Μπλοκ | 2 | 0,24 |
| Μονομαχίες | 80 | 9,55 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3949% | 4,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 1,07 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 12 | 1,43 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29315966 λεπτά
Γκολ300,17 ανά 90′
Ασίστ40,02 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- HNL 2024-25
- Cup 2024-25
- HNL
- Cup
Δεύτερη θέση · 4
- HNL 2023-24
- Cup 2023-24
- HNL
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
30 γκολ και 4 ασίστ σε 293 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 754 | 4 | 0 | 6,90 | ||
| 2025-26 | 10 | 347 | 1 | 0 | 6,79 | ||
| 16 | 1256 | 4 | 3 | 6,91 | |||
| 3 | 74 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1677 | 5 | 3 | 6,83 | ||
| 2024-25 | 16 | 311 | 0 | 1 | 6,72 | ||
| 6 | 272 | 0 | 0 | — | |||
| 18 | 525 | 2 | 0 | 6,98 | |||
| 18 | 525 | 2 | 0 | 6,98 | |||
| Σύνολο σεζόν | 58 | 1633 | 4 | 1 | 6,90 | ||
| 2023-24 | 18 | 525 | 2 | 0 | 6,98 | ||
| 4 | 239 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 4 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 768 | 3 | 0 | 6,98 | ||
| 2022-23 | 18 | 525 | 2 | 0 | 6,98 | ||
| 2021-22 | 26 | 1702 | 1 | 0 | 6,60 | ||
| 2 | 114 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 7 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1823 | 1 | 0 | 6,60 | ||
| 2020-21 | 28 | 2076 | 1 | 0 | 6,67 | ||
| 2 | 154 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2230 | 1 | 0 | 6,67 | ||
| 2019-20 | 32 | 2608 | 2 | 0 | — | ||
| 4 | 355 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2963 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 24 | 1672 | 2 | 0 | — | ||
| 2 | 125 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1797 | 3 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 13 | 1122 | 3 | 0 | — | ||
| 12 | 452 | 0 | 0 | — | |||
| Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1633 | 3 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 9 | 163 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 293 | 15966 | 30 | 4 | 6,82 | ||
Μεταγραφές · 2
HNK Rijekaπρος
HNK GoricaΜεταγραφή
Novigradπρος
NK Slaven Belupo
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 27 Μαρτίου 2025 | 29 Μαρτίου 2025 |