- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 80
Η σεζόν 2026-27 · NB I
Συμμετοχές3
Λεπτά4515′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία4,46μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19310144 λεπτά
Γκολ450,40 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 150% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 11 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 63% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 150% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19310144 λεπτά
Γκολ450,40 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 4
- K League 1 2024
- Cup 2017-18
- Cup
- K League 1
Η καριέρα ανά σεζόν
45 γκολ και 0 ασίστ σε 193 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 45 | 0 | 0 | 4,46 | ||
| 2025-26 | 1 | 56 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 12 | 135 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 12 | 706 | 4 | 0 | 6,81 | |||
| 3 | 107 | 0 | 0 | 6,40 | |||
| 7 | 662 | 8 | 0 | 7,40 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1666 | 12 | 0 | 6,92 | ||
| 2024-25 | 15 | 1027 | 4 | 0 | 7,12 | ||
| 2023-24 | 23 | 1054 | 4 | 0 | 6,69 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 3 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 210 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1357 | 6 | 0 | 6,69 | ||
| 2022-23 | 30 | 2416 | 12 | 0 | — | ||
| 1 | 27 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 142 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2585 | 15 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 25 | 967 | 1 | 0 | — | ||
| 3 | 38 | 0 | 0 | 6,57 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 15 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1200 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| 2020-21 | 3 | 171 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 261 | 1 | 0 | 7,30 | ||
| 2019-20 | 8 | 459 | 5 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 13 | 801 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 184 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 68 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1054 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 8 | 194 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 195 | 0 | 0 | — | |||
| Cup | 2 | 96 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 5 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 490 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 193 | 10144 | 45 | 0 | 6,79 | ||
Μεταγραφές · 14
Τσέλιεπρος
ΦερεντσβάροςΜεταγραφή
Gangwon FCπρος
SV Wehen
SV Wehenπρος
ΤσέλιεΜεταγραφή
Gangwon FCπρος
SV WehenReturn from loan
SV Wehenπρος
ΤσέλιεΜεταγραφή
SV Wehenπρος
Gangwon FCΔανεισμός
NK Domzaleπρος
SV Wehen
Hoffenheim IIπρος
NK DomzaleΕλεύθερος
Πάφοςπρος
Hoffenheim II
Χόφενχαϊμπρος
ΠάφοςΔανεισμός
FC Cincinnatiπρος
Χόφενχαϊμ
Χόφενχαϊμπρος
FC CincinnatiΔανεισμός
Rudesπρος
Χάιντουκ Σπλιτ
Χάιντουκ Σπλιτπρος
RudesΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 15 Απριλίου 2021 | 18 Ιουνίου 2021 |
