Μέσος · Norway · Σεζόν 2026-27
Aalesund
Eliteserien
S. Kartum
Sander Erik Kartum
- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · Eliteserien
Συμμετοχές4
Λεπτά16140′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,56 ανά 90′
Βαθμολογία6,38μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24916555 λεπτά
Γκολ430,23 ανά 90′
Ασίστ160,09 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,56 |
| Σουτ | 6 | 3,35 |
| Σουτ στην εστία | 233% | 1,12 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 70 | 39,13 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 3,91 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,12 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 3 | 1,68 |
| Μονομαχίες | 21 | 11,74 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 733% | 3,91 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 2,24 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,68 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές24916555 λεπτά
Γκολ430,23 ανά 90′
Ασίστ160,09 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 3
- Eliteserien 2024
- Eliteserien 2023
- Eliteserien
Η καριέρα ανά σεζόν
43 γκολ και 16 ασίστ σε 249 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 161 | 0 | 1 | 6,38 | ||
| 2025-26 | 12 | 724 | 3 | 2 | 7,01 | ||
| 12 | 304 | 2 | 0 | 6,79 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1028 | 5 | 2 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 13 | 432 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 1 | 75 | 1 | 0 | — | |||
| 28 | 1318 | 4 | 1 | 6,92 | |||
| 12 | 724 | 3 | 2 | 7,01 | |||
| 1 | 62 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 15 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 56 | 2626 | 8 | 3 | 6,88 | ||
| 2023-24 | 12 | 724 | 3 | 2 | 7,01 | ||
| 14 | 1237 | 3 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 264 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2315 | 6 | 2 | 6,94 | ||
| 2022-23 | 28 | 2091 | 2 | 7 | 7,08 | ||
| 1 | 74 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2165 | 2 | 7 | 7,08 | ||
| 2021-22 | 26 | 1250 | 4 | 1 | 7,02 | ||
| 1 | 63 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1313 | 4 | 1 | 7,02 | ||
| 2020-21 | 28 | 2515 | 6 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 24 | 2104 | 8 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 2. Division | 25 | 2238 | 4 | 0 | — | |
| 2016-17 | NM Cupen | 1 | 90 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 249 | 16555 | 43 | 16 | 6,94 | ||