Επιθετικός · Croatia · Σεζόν 2026-27
HNK Gorica
HNL
P. Mijić
Patrik Mijić
- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 186
Η σεζόν 2026-27 · HNL
Συμμετοχές9
Λεπτά68676′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,45μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19211387 λεπτά
Γκολ620,49 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 19 | 2,49 |
| Σουτ στην εστία | 526% | 0,66 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 91 | 11,94 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 0,52 |
| Ακρίβεια | 67% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 0,52 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,26 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 91 | 11,94 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4347% | 5,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,79 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 19 | 2,49 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19211387 λεπτά
Γκολ620,49 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Cup 2023-24
- Cup
Δεύτερη θέση · 2
- Cup 2024-25
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
62 γκολ και 3 ασίστ σε 192 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 686 | 0 | 0 | 6,45 | ||
| 2025-26 | 10 | 298 | 0 | 0 | 6,48 | ||
| 12 | 309 | 1 | 1 | 6,59 | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 607 | 1 | 1 | 6,54 | ||
| 2024-25 | 33 | 1996 | 12 | 2 | 6,87 | ||
| 6 | 459 | 6 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2455 | 18 | 2 | 6,87 | ||
| 2023-24 | 17 | 1530 | 11 | 0 | — | ||
| 14 | 340 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 4 | 369 | 3 | 0 | — | |||
| 2 | 113 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2352 | 17 | 0 | 6,45 | ||
| 2022-23 | 26 | 1221 | 7 | 0 | — | ||
| 3 | 154 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1375 | 8 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 14 | 1029 | 7 | 0 | — | ||
| 10 | 437 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 67 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1533 | 9 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 15 | 1184 | 3 | 0 | — | ||
| 15 | 1105 | 6 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2289 | 9 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 192 | 11387 | 62 | 3 | 6,65 | ||
Μεταγραφές · 12
TSV Hartbergπρος
HNK GoricaΕλεύθερος
TSV Hartbergπρος
HNK GoricaΕλεύθερος
Κηφισιάπρος
TSV HartbergReturn from loan
TSV Hartbergπρος
ΚηφισιάΔανεισμός
Rogaškaπρος
TSV Hartberg
Zlaté Moravceπρος
RogaškaΕλεύθερος
SV Hornπρος
Zlaté MoravceΕλεύθερος
Dornbirnπρος
SV HornΕλεύθερος
Sesveteπρος
Dornbirn
Dinamo Zagreb IIπρος
Sesvete
Medjimurje Cakovecπρος
Dinamo Zagreb II
Oriolik Oriovacπρος
Medjimurje Cakovec