- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 68
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές40430252 λεπτά
Γκολ130,04 ανά 90′
Ασίστ220,07 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι8
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές40430252 λεπτά
Γκολ130,04 ανά 90′
Ασίστ220,07 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Superliga 2023-24
- DBU Pokalen 2021-22
- Superliga 2019-20
- DBU Pokalen 2018-19
- Svenska Cupen 2015-16
- Svenska Cupen
- Superliga
- DBU Pokalen
Δεύτερη θέση · 5
- Superliga 2024-25
- Superliga 2021-22
- Superliga 2020-21
- Superliga 2018-19
- Superliga
Η καριέρα ανά σεζόν
13 γκολ και 22 ασίστ σε 404 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 6 | 214 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 18 | 957 | 1 | 1 | 7,02 | |||
| 3 | 16 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1187 | 1 | 1 | 6,94 | ||
| 2024-25 | 10 | 842 | 0 | 1 | 6,90 | ||
| 5 | 373 | 0 | 0 | 6,88 | |||
| 29 | 1507 | 1 | 3 | 6,92 | |||
| 16 | 1100 | 0 | 2 | 6,99 | |||
| 10 | 841 | 0 | 1 | 6,90 | |||
| 6 | 373 | 0 | 0 | 6,88 | |||
| Σύνολο σεζόν | 76 | 5036 | 1 | 7 | 6,92 | ||
| 2023-24 | 9 | 241 | 0 | 0 | 6,32 | ||
| 2022-23 | 16 | 1100 | 0 | 2 | 6,99 | ||
| 4 | 337 | 0 | 1 | 6,63 | |||
| 5 | 378 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| 3 | 246 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2061 | 0 | 3 | 6,87 | ||
| 2021-22 | 31 | 2557 | 1 | 7 | 6,86 | ||
| 6 | 548 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 1 | 0 | 7,30 | |||
| 4 | 287 | 0 | 0 | 6,87 | |||
| 6 | 525 | 0 | 1 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 49 | 4127 | 3 | 8 | 6,90 | ||
| 2020-21 | 13 | 1114 | 0 | 1 | 6,88 | ||
| 3 | 145 | 0 | 0 | — | |||
| 9 | 758 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 2017 | 0 | 1 | 6,85 | ||
| 2019-20 | 31 | 2778 | 1 | 2 | 7,10 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 10 | 900 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 3858 | 2 | 2 | 7,10 | ||
| 2018-19 | 30 | 2590 | 1 | 0 | — | ||
| 8 | 699 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 263 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 284 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 3836 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 28 | 2399 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2759 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 26 | 2185 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 6 | 465 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 114 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2764 | 1 | 0 | — | ||
| 2015-16 | Allsvenskan | 21 | 1201 | 2 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 6 | 540 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 4 | 235 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1976 | 3 | 0 | — | ||
| 2014-15 | Svenska Cupen | 5 | 390 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 404 | 30252 | 13 | 22 | 6,91 | ||
Μεταγραφές · 3
Μίντιλαντπρος
LudogoretsΜεταγραφή
Μίντιλαντπρος
Ludogorets-
BK Hackenπρος
Μίντιλαντ€ 1.3M
