Μέσος · Ghana · Σεζόν 2026-27
Τότεναμ
League Cup
M. Kudus
Mohammed Kudus
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 177
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά31953′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ20,56 ανά 90′
Βαθμολογία6,55μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29619972 λεπτά
Γκολ770,35 ανά 90′
Ασίστ290,13 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 319′ · βαθμ. 6,55
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,56 |
| Σουτ | 11 | 3,10 |
| Σουτ στην εστία | 436% | 1,13 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 138 | 38,93 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,41 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,69 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,28 |
| Μπλοκ | 2 | 0,56 |
| Μονομαχίες | 60 | 16,93 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3355% | 9,31 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 2,26 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 13 | 3,67 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 3 |
| Σουτ στην εστία | 133% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 20 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 75% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 1 |
| Μονομαχίες | 7 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 229% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,48 |
| Σουτ | 4 | 1,90 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 80 | 38,10 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,43 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,90 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,48 |
| Μονομαχίες | 40 | 19,05 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2357% | 10,95 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,90 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 3,33 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 1 |
| Σουτ | 4 |
| Σουτ στην εστία | 375% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 38 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 84% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 862% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 3 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29619972 λεπτά
Γκολ770,35 ανά 90′
Ασίστ290,13 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι5
Τίτλοι · 5
- Eredivisie 2021-22
- KNVB Beker 2020-21
- Eredivisie 2020-21
- KNVB Beker
- Eredivisie
Δεύτερη θέση · 8
- UEFA Super Cup 2025
- KNVB Beker 2022-23
- Super Cup 2022
- KNVB Beker 2021-22
- Super Cup 2021
- KNVB Beker
- Super Cup
- UEFA Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
77 γκολ και 29 ασίστ σε 296 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 75 | 0 | 0 | 5,67 | ||
| 5 | 189 | 0 | 1 | 6,73 | |||
| 0 | 55 | 0 | 1 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 319 | 0 | 2 | 6,55 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,90 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,90 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,90 | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 6 | 535 | 0 | 1 | 6,92 | ||
| 1 | 25 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 0 | 46 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 19 | 1545 | 2 | 5 | 6,89 | |||
| 5 | 271 | 1 | 0 | 6,96 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 32 | 2512 | 3 | 6 | 6,92 | ||
| 2024-25 | 32 | 2604 | 5 | 3 | 6,85 | ||
| 2 | 28 | 0 | 1 | 6,45 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2722 | 5 | 4 | 6,81 | ||
| 2023-24 | 33 | 2487 | 8 | 6 | 7,05 | ||
| 2 | 180 | 1 | 1 | 8,30 | |||
| 3 | 250 | 1 | 0 | 6,97 | |||
| 9 | 771 | 5 | 0 | 7,47 | |||
| 1 | 90 | 3 | 0 | 7,47 | |||
| 3 | 213 | 2 | 0 | — | |||
| 6 | 481 | 1 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 6 | 438 | 3 | 0 | 6,53 | ||
| 2 | 179 | 2 | 0 | 8,15 | |||
| 3 | 240 | 1 | 0 | 6,00 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 62 | 4876 | 24 | 7 | 7,15 | ||
| 2022-23 | 30 | 1791 | 11 | 3 | 7,05 | ||
| 3 | 241 | 1 | 0 | 6,75 | |||
| 2 | 180 | 1 | 0 | 6,45 | |||
| 6 | 452 | 4 | 2 | 7,22 | |||
| 3 | 114 | 3 | 0 | — | |||
| 6 | 441 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 173 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 158 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 249 | 2 | 0 | 7,70 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 52 | 3512 | 20 | 5 | 7,07 | ||
| 2021-22 | 5 | 332 | 5 | 0 | 7,62 | ||
| 16 | 411 | 1 | 1 | 6,66 | |||
| 2 | 16 | 0 | 0 | 6,00 | |||
| 2 | 23 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 3 | 159 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 782 | 6 | 1 | 6,82 | ||
| 2020-21 | 17 | 799 | 4 | 3 | 6,76 | ||
| 1 | 31 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 9 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 46 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 6 | 344 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 22 | 885 | 4 | 3 | 6,77 | ||
| 2019-20 | 25 | 2000 | 11 | 1 | 7,31 | ||
| 1 | 36 | 0 | 0 | — | |||
| Africa U20 Cup of Nations | 3 | 263 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2299 | 11 | 1 | 7,31 | ||
| 2018-19 | 26 | 1615 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 93 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1798 | 3 | 0 | — | ||
| 2017-18 | FIFA U17 World Cup | 4 | 267 | 1 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 296 | 19972 | 77 | 29 | 6,99 | ||
Μεταγραφές · 3
West Hamπρος
ΤότεναμΜεταγραφή
Άγιαξπρος
West Ham€ 43M
Νόρτζελαντπρος
Άγιαξ
Τραυματισμοί και απουσίες · 10
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hip Injury | 1 Απριλίου 2025 | 4 Απριλίου 2025 |
| Knee Injury | 20 Μαρτίου 2024 | 29 Μαρτίου 2024 |
| Knock | 30 Δεκεμβρίου 2023 | 18 Ιανουαρίου 2024 |
| Illness | 26 Νοεμβρίου 2023 | 2 Δεκεμβρίου 2023 |
| Hamstring | 7 Απριλίου 2023 | 5 Μαΐου 2023 |
| Knock | 16 Νοεμβρίου 2021 | 5 Φεβρουαρίου 2022 |
| Knock | 17 Ιουλίου 2021 | 17 Σεπτεμβρίου 2021 |
| Knock | 11 Ιανουαρίου 2021 | 27 Ιανουαρίου 2021 |
| Knee Injury | 23 Οκτωβρίου 2020 | 9 Ιανουαρίου 2021 |
| Knock | 28 Σεπτεμβρίου 2020 | 17 Οκτωβρίου 2020 |