- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές18
Λεπτά91051′ ανά αγώνα
Γκολ60,59 ανά 90′
Ασίστ40,40 ανά 90′
Βαθμολογία7,17μέσος όρος
Κάρτες4/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1889514 λεπτά
Γκολ380,36 ανά 90′
Ασίστ220,21 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν18 συμμ. · 910′ · βαθμ. 7,17
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 6 | 0,59 |
| Ασίστ | 4 | 0,40 |
| Σουτ | 21 | 2,08 |
| Σουτ στην εστία | 1886% | 1,78 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 224 | 22,15 |
| Κομβικές πάσες | 20 | 1,98 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 0,69 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,10 |
| Μπλοκ | 3 | 0,30 |
| Μονομαχίες | 96 | 9,49 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5052% | 4,95 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,40 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 24 | 2,37 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 1,18 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 2,94 |
| Σουτ στην εστία | 5100% | 2,94 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 37 | 21,76 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,18 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,59 |
| Μπλοκ | 2 | 1,18 |
| Μονομαχίες | 18 | 10,59 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 844% | 4,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,76 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 14 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 85% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 6 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 350% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,97 |
| Σουτ | 2 | 1,94 |
| Σουτ στην εστία | 2100% | 1,94 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 24 | 23,23 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,97 |
| Ακρίβεια | 66% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,97 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 9 | 8,71 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 667% | 5,81 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,94 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,61 |
| Ασίστ | 3 | 0,45 |
| Σουτ | 13 | 1,97 |
| Σουτ στην εστία | 1077% | 1,52 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 149 | 22,58 |
| Κομβικές πάσες | 15 | 2,27 |
| Ακρίβεια | 70% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,76 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,15 |
| Μονομαχίες | 63 | 9,55 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3352% | 5,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 18 | 2,73 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1889514 λεπτά
Γκολ380,36 ανά 90′
Ασίστ220,21 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- Ekstraklasa 2024-25
- Super Cup 2024
- Eredivisie 2022-23
- Eredivisie
- Super Cup
- Ekstraklasa
Δεύτερη θέση · 8
- Super Cup 2025
- Super Cup 2023
- UEFA Conference League 2021-22
- Svenska Cupen 2020-21
- Svenska Cupen
- Super Cup
- Super Cup
- UEFA Conference League
Η καριέρα ανά σεζόν
38 γκολ και 22 ασίστ σε 188 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 153 | 2 | 0 | 8,40 | ||
| 5 | 70 | 0 | 0 | 6,22 | |||
| 2 | 93 | 0 | 1 | 7,45 | |||
| 9 | 594 | 4 | 3 | 7,36 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 910 | 6 | 4 | 7,17 | ||
| 2025-26 | 17 | 911 | 2 | 1 | 6,87 | ||
| 4 | 131 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1042 | 2 | 1 | 6,79 | ||
| 2024-25 | 22 | 1295 | 8 | 3 | 7,34 | ||
| 1 | 35 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1330 | 8 | 3 | 7,34 | ||
| 2023-24 | 24 | 1246 | 3 | 2 | 6,90 | ||
| 1 | 17 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 10 | 544 | 4 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1807 | 7 | 2 | 6,90 | ||
| 2022-23 | 15 | 586 | 2 | 2 | 6,93 | ||
| 6 | 185 | 0 | 1 | 6,62 | |||
| 10 | 527 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 21 | 771 | 2 | 3 | 6,84 | ||
| 2021-22 | 12 | 367 | 1 | 0 | 6,88 | ||
| 29 | 1970 | 9 | 6 | 7,29 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 65 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 2 | 108 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 47 | 2556 | 10 | 6 | 7,07 | ||
| 2020-21 | 21 | 953 | 3 | 3 | 6,96 | ||
| 1 | 55 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1008 | 3 | 3 | 6,96 | ||
| 2019-20 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 188 | 9514 | 38 | 22 | 7,02 | ||
Μεταγραφές · 6
Φέγενορντπρος
Λεχ ΠόζνανΜεταγραφή
Φέγενορντπρος
Λεχ ΠόζνανΔανεισμός
Heerenveenπρος
Φέγενορντ
Φέγενορντπρος
HeerenveenΔανεισμός
BK Hackenπρος
Φέγενορντ
Qviding FIFπρος
BK Hacken
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Achilles Strain | 12 Φεβρουαρίου 2024 | 2 Μαρτίου 2024 |
| Hip Injury | 2 Νοεμβρίου 2023 | 24 Νοεμβρίου 2023 |
| Knee Injury | 14 Απριλίου 2023 | 22 Σεπτεμβρίου 2023 |
| Thigh Injury | 6 Φεβρουαρίου 2023 | 4 Απριλίου 2023 |
| Illness | 28 Σεπτεμβρίου 2022 | 5 Οκτωβρίου 2022 |
