Αμυντικός · Portugal · Σεζόν 2026-27
Λέτσε
Coppa Italia
Danilo Veiga
Danilo Filipe Melo Veiga
- Φανέλα
- 17
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές7
Λεπτά63090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ20,29 ανά 90′
Βαθμολογία6,73μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1127002 λεπτά
Γκολ10,01 ανά 90′
Ασίστ70,09 ανά 90′
Σεζόν7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν7 συμμ. · 630′ · βαθμ. 6,73
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,29 |
| Σουτ | 1 | 0,14 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 248 | 35,43 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 20 | 2,86 |
| Κλεψίματα | 10 | 1,43 |
| Μπλοκ | 2 | 0,29 |
| Μονομαχίες | 74 | 10,57 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3649% | 5,14 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 1,57 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,14 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 53 | 53,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 2,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 6 | 6,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 467% | 4,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,33 |
| Σουτ | 0 | 0,00 |
| Σουτ στην εστία | 0 | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 195 | 32,50 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 1,17 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 18 | 3,00 |
| Κλεψίματα | 8 | 1,33 |
| Μπλοκ | 2 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 68 | 11,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3247% | 5,33 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 1,83 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,17 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1127002 λεπτά
Γκολ10,01 ανά 90′
Ασίστ70,09 ανά 90′
Σεζόν7
Δεύτερη θέση · 4
- HNL 2023-24
- Cup 2023-24
- HNL
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
1 γκολ και 7 ασίστ σε 112 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 6 | 540 | 0 | 2 | 6,77 | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 630 | 0 | 2 | 6,73 | ||
| 2025-26 | 36 | 3022 | 0 | 1 | 6,74 | ||
| 1 | 34 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3056 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 2024-25 | 13 | 375 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 15 | 1283 | 0 | 2 | 6,80 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 1658 | 0 | 2 | 6,69 | ||
| 2023-24 | 7 | 299 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 299 | 1 | 0 | 6,83 | ||
| 2022-23 | 8 | 588 | 0 | 2 | 6,91 | ||
| 9 | 685 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 86 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1359 | 0 | 2 | 6,88 | ||
| 2021-22 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 112 | 7002 | 1 | 7 | 6,76 | ||
Μεταγραφές · 4
Estrelaπρος
ΛέτσεΜεταγραφή
HNK Rijekaπρος
EstrelaΕλεύθερος
GIL Vicenteπρος
HNK Rijeka
Felgueiras 1932προς
GIL VicenteΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Red Card | 21 Δεκεμβρίου 2024 | 23 Δεκεμβρίου 2024 |
| Injury | 22 Αυγούστου 2022 | 1 Σεπτεμβρίου 2022 |