- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 192
- Βάρος
- 80
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά78087′ ανά αγώνα
Γκολ10,12 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,98μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1689319 λεπτά
Γκολ90,09 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 780′ · βαθμ. 6,98
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,12 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,35 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,12 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 576 | 66,46 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,23 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 0,69 |
| Κλεψίματα | 10 | 1,15 |
| Μπλοκ | 8 | 0,92 |
| Μονομαχίες | 44 | 5,08 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3068% | 3,46 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,46 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 0,69 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,49 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,98 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,49 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 166 | 81,20 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,49 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,98 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,96 |
| Μπλοκ | 3 | 1,47 |
| Μονομαχίες | 14 | 6,85 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1071% | 4,89 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,98 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,47 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,15 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 410 | 61,91 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,15 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 0,60 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,91 |
| Μπλοκ | 5 | 0,76 |
| Μονομαχίες | 30 | 4,53 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2067% | 3,02 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,30 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,45 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1689319 λεπτά
Γκολ90,09 ανά 90′
Ασίστ50,05 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Süper Lig 2022-23
- Süper Lig
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 5 ασίστ σε 168 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 184 | 1 | 0 | 7,40 | ||
| 7 | 596 | 0 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 780 | 1 | 0 | 6,98 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 38 | 3322 | 4 | 2 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 3322 | 4 | 2 | 7,07 | ||
| 2024-25 | 29 | 2193 | 1 | 0 | 7,06 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2023-24 | 6 | 250 | 2 | 0 | — | ||
| 23 | 0 | 1 | 2 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 78 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 78 | 1 | 2 | 6,90 | ||
| 2022-23 | 10 | 492 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 323 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 425 | 0 | 0 | 7,22 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Euro U19 - Qualification | 4 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 18 | 748 | 0 | 0 | 7,22 | ||
| 2021-22 | 11 | 925 | 2 | 0 | 7,20 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 12 | 925 | 2 | 0 | 7,20 | ||
| 2020-21 | 2 | 88 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 3 | 203 | 0 | 0 | — | ||
| 10 | 636 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 23 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U17 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 1 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 862 | 0 | 1 | 6,87 | ||
| 2019-20 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 141 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 411 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 168 | 9319 | 9 | 5 | 7,04 | ||
Μεταγραφές · 9
KVC Westerloπρος
BaşakşehirΜεταγραφή
KVC Westerloπρος
BaşakşehirΜεταγραφή
Γαλατασαράιπρος
KVC Westerlo€ 4M
KVC Westerloπρος
Γαλατασαράι
Γαλατασαράιπρος
KVC WesterloΔανεισμός
Bolusporπρος
Γαλατασαράι
Γαλατασαράιπρος
BolusporΔανεισμός
Bolusporπρος
Γαλατασαράι
Γαλατασαράιπρος
BolusporΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 27 Μαρτίου 2024 | 30 Ιουλίου 2024 |
