- Φανέλα
- 33
- Ηλικία
- 32
- Ύψος
- 179
- Βάρος
- 76
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές29
Λεπτά223277′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,04 ανά 90′
Βαθμολογία6,39μέσος όρος
Κάρτες5/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35929092 λεπτά
Γκολ190,06 ανά 90′
Ασίστ200,06 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν29 συμμ. · 2232′ · βαθμ. 6,39
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,04 |
| Σουτ | 22 | 0,89 |
| Σουτ στην εστία | 732% | 0,28 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1227 | 49,48 |
| Κομβικές πάσες | 43 | 1,73 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 31 | 1,25 |
| Κλεψίματα | 26 | 1,05 |
| Μπλοκ | 10 | 0,40 |
| Μονομαχίες | 119 | 4,80 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5950% | 2,38 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 5 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 22 | 0,89 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 13 | 0,52 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,68 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,17 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 284 | 48,14 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 1,69 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,36 |
| Κλεψίματα | 5 | 0,85 |
| Μπλοκ | 3 | 0,51 |
| Μονομαχίες | 26 | 4,41 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1350% | 2,20 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,02 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,51 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,05 |
| Σουτ | 18 | 0,95 |
| Σουτ στην εστία | 633% | 0,32 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 943 | 49,89 |
| Κομβικές πάσες | 33 | 1,75 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 23 | 1,22 |
| Κλεψίματα | 21 | 1,11 |
| Μπλοκ | 7 | 0,37 |
| Μονομαχίες | 93 | 4,92 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4649% | 2,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 16 | 0,85 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 0,53 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35929092 λεπτά
Γκολ190,06 ανά 90′
Ασίστ200,06 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι9
Τίτλοι · 9
- Supercopa de Ecuador 2025
- Liga Pro 2024
- Liga Pro 2023
- CONMEBOL Sudamericana 2023
- Liga Pro Serie B 2016
- Liga Pro Serie B
- Supercopa de Ecuador
- Liga Pro
- CONMEBOL Sudamericana
Δεύτερη θέση · 6
- CONMEBOL Recopa 2024
- Liga Pro 2022
- Supercopa de Ecuador 2021
- Supercopa de Ecuador
- Liga Pro
- CONMEBOL Recopa
Η καριέρα ανά σεζόν
19 γκολ και 20 ασίστ σε 359 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 531 | 0 | 0 | 5,30 | ||
| 23 | 1701 | 0 | 1 | 6,67 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2232 | 0 | 1 | 6,39 | ||
| 2025-26 | 9 | 1084 | 0 | 1 | 7,18 | ||
| 30 | 2288 | 1 | 1 | 7,04 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3372 | 1 | 2 | 7,07 | ||
| 2024-25 | 30 | 2442 | 0 | 8 | 7,03 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 2 | 7,15 | |||
| 6 | 535 | 1 | 1 | 7,17 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3517 | 1 | 11 | 7,06 | ||
| 2023-24 | 23 | 1667 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 13 | 1109 | 0 | 2 | 7,11 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2776 | 1 | 2 | 6,98 | ||
| 2022-23 | 23 | 1586 | 1 | 0 | — | ||
| 6 | 511 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 5 | 381 | 0 | 2 | 6,94 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2478 | 1 | 2 | 7,03 | ||
| 2021-22 | 21 | 1311 | 2 | 0 | — | ||
| 8 | 292 | 0 | 1 | 6,69 | |||
| 1 | 60 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 1603 | 2 | 1 | 6,69 | ||
| 2020-21 | 29 | 2610 | 6 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2790 | 6 | 0 | 6,95 | ||
| 2019-20 | 31 | 2669 | 3 | 0 | — | ||
| 4 | 360 | 0 | 1 | 6,88 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3029 | 3 | 1 | 6,88 | ||
| 2018-19 | 40 | 3372 | 4 | 0 | — | ||
| CONMEBOL Libertadores | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3537 | 4 | 0 | 6,70 | ||
| 2017-18 | 42 | 3758 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 359 | 29092 | 19 | 20 | 6,90 | ||
Μεταγραφές · 4
Barcelona SCπρος
LDU de Quito
Barcelona SCπρος
LDU de QuitoΔανεισμός
Macaraπρος
Barcelona SC
Deportivo Quevedoπρος
Macara
