Επιθετικός · Ecuador · Σεζόν 2026-27
LDU de Quito
Copa Libertadores
M. Estrada
Michael Steveen Estrada Martínez
- Φανέλα
- 11
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 86
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές34
Λεπτά193557′ ανά αγώνα
Γκολ90,42 ανά 90′
Ασίστ20,09 ανά 90′
Βαθμολογία6,64μέσος όρος
Κάρτες6/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41722753 λεπτά
Γκολ1220,48 ανά 90′
Ασίστ220,09 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν34 συμμ. · 1935′ · βαθμ. 6,64
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 9 | 0,42 |
| Ασίστ | 2 | 0,09 |
| Σουτ | 68 | 3,16 |
| Σουτ στην εστία | 3146% | 1,44 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 281 | 13,07 |
| Κομβικές πάσες | 22 | 1,02 |
| Ακρίβεια | 60% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 0,37 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,05 |
| Μπλοκ | 7 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 224 | 10,42 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 9040% | 4,19 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 6 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 40 | 1,86 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 30 | 1,40 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 3 | 0,46 |
| Ασίστ | 1 | 0,15 |
| Σουτ | 23 | 3,53 |
| Σουτ στην εστία | 835% | 1,23 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 88 | 13,49 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 0,92 |
| Ακρίβεια | 65% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,46 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 2 | 0,31 |
| Μονομαχίες | 71 | 10,89 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1927% | 2,91 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 13 | 1,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,07 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 6 | 0,40 |
| Ασίστ | 1 | 0,07 |
| Σουτ | 45 | 3,00 |
| Σουτ στην εστία | 2351% | 1,54 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 193 | 12,89 |
| Κομβικές πάσες | 16 | 1,07 |
| Ακρίβεια | 58% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,33 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,07 |
| Μπλοκ | 5 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 153 | 10,22 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 7146% | 4,74 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 27 | 1,80 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 23 | 1,54 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41722753 λεπτά
Γκολ1220,48 ανά 90′
Ασίστ220,09 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- Supercopa de Ecuador 2025
- Liga Pro 2024
- Copa por México 2022
- Copa por México
- Liga Pro
- Supercopa de Ecuador
Δεύτερη θέση · 2
- CONMEBOL Recopa 2024
- CONMEBOL Recopa
Η καριέρα ανά σεζόν
122 γκολ και 22 ασίστ σε 417 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 587 | 3 | 1 | 6,62 | ||
| 24 | 1348 | 6 | 1 | 6,65 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1935 | 9 | 2 | 6,64 | ||
| 2025-26 | Supercopa de Ecuador | 15 | 715 | 4 | 2 | 7,03 | |
| 9 | 218 | 1 | 0 | 6,46 | |||
| 35 | 1584 | 12 | 5 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν | 59 | 2517 | 17 | 7 | 6,97 | ||
| 2024-25 | 23 | 1025 | 3 | 2 | 6,77 | ||
| 2 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 52 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 6 | 473 | 1 | 0 | 6,78 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 1570 | 4 | 2 | 6,75 | ||
| 2023-24 | 17 | 845 | 4 | 0 | 6,80 | ||
| 1 | 70 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 24 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 82 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 939 | 4 | 0 | 6,80 | ||
| 2022-23 | 24 | 957 | 3 | 1 | 6,62 | ||
| 16 | 866 | 4 | 3 | 6,90 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 17 | 1043 | 6 | 2 | 6,84 | |||
| 5 | 257 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 227 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 61 | 3139 | 13 | 6 | 6,77 | ||
| 2021-22 | 16 | 575 | 0 | 1 | 6,59 | ||
| 3 | 139 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 231 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 714 | 0 | 1 | 6,59 | ||
| 2020-21 | 37 | 2266 | 11 | 4 | 6,90 | ||
| 2019-20 | 7 | 260 | 2 | 0 | 6,70 | ||
| 29 | 2359 | 17 | 0 | — | |||
| 6 | 448 | 4 | 0 | — | |||
| 4 | 289 | 3 | 0 | 7,10 | |||
| 5 | 331 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 46 | 3356 | 26 | 0 | 6,85 | ||
| 2018-19 | 24 | 786 | 3 | 0 | — | ||
| CONMEBOL Libertadores | 2 | 52 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2 | 34 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 872 | 3 | 0 | 6,65 | ||
| 2017-18 | 31 | 1845 | 15 | 0 | — | ||
| CONMEBOL Libertadores | 4 | 328 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2173 | 17 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 40 | 2928 | 18 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 6 | 344 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 417 | 22753 | 122 | 22 | 6,81 | ||
Μεταγραφές · 8
ΤΣΣΚΑ Σόφιαςπρος
LDU de Quito
Tolucaπρος
ΤΣΣΚΑ ΣόφιαςΔανεισμός
Tolucaπρος
Cruz AzulΔανεισμός
Tolucaπρος
DC UnitedΔανεισμός
Macaraπρος
Toluca
Independiente del Valleπρος
Macara
El Nacionalπρος
Independiente del Valle
Macaraπρος
El Nacional