Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Cadiz
Segunda División
A. Moueffek
Aïmen Moueffek
- Φανέλα
- 17
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 179
- Βάρος
- 71
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές2
Λεπτά10050′ ανά αγώνα
Γκολ10,90 ανά 90′
Ασίστ10,90 ανά 90′
Βαθμολογία7,31μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1667794 λεπτά
Γκολ70,08 ανά 90′
Ασίστ60,07 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,90 |
| Ασίστ | 1 | 0,90 |
| Σουτ | 2 | 1,80 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,90 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 31 | 27,90 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,80 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,90 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,90 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 7,20 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 8100% | 7,20 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,90 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,70 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1667794 λεπτά
Γκολ70,08 ανά 90′
Ασίστ60,07 ανά 90′
Σεζόν8
Δεύτερη θέση · 2
- Coupe de France 2019-20
- Coupe de France
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 6 ασίστ σε 166 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 100 | 1 | 1 | 7,31 | ||
| 2025-26 | 29 | 1333 | 1 | 2 | 6,53 | ||
| 3 | 52 | 0 | 0 | 5,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1385 | 1 | 2 | 6,47 | ||
| 2024-25 | 24 | 1042 | 0 | 1 | 6,62 | ||
| 2023-24 | 35 | 1964 | 4 | 1 | 6,83 | ||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 1984 | 4 | 1 | 6,83 | ||
| 2022-23 | 23 | 1096 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 4 | 248 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 30 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1374 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 2021-22 | 14 | 426 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 1 | 60 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 148 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 634 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 2020-21 | 19 | 734 | 0 | 0 | 6,59 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 8,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 824 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 2019-20 | 6 | 451 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 166 | 7794 | 7 | 6 | 6,68 | ||
Μεταγραφές · 1
Saint Etienneπρος
CadizΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 9
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 18 Μαΐου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Illness | 10 Ιανουαρίου 2025 | 7 Φεβρουαρίου 2025 |
| Knock | 6 Δεκεμβρίου 2024 | 31 Δεκεμβρίου 2024 |
| Thigh Injury | 16 Αυγούστου 2024 | 30 Αυγούστου 2024 |
| Thigh Injury | 22 Μαρτίου 2022 | 10 Μαΐου 2022 |
| Knock | 2 Δεκεμβρίου 2021 | 9 Δεκεμβρίου 2021 |
| Broken Arm | 1 Αυγούστου 2021 | 15 Οκτωβρίου 2021 |
| Knock | 20 Απριλίου 2021 | 5 Μαΐου 2021 |
| Medical Condition | 8 Δεκεμβρίου 2020 | 17 Δεκεμβρίου 2020 |