- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 188cm
- Βάρος
- 80kg
Η σεζόν 2026-27 · Super League
Συμμετοχές6
Λεπτά53189′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,60μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28523815 λεπτά
Γκολ80,03 ανά 90′
Ασίστ30,01 ανά 90′
Σεζόν11
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,34 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 198 | 33,56 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,85 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,51 |
| Μπλοκ | 8 | 1,36 |
| Μονομαχίες | 46 | 7,80 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2452% | 4,07 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 1,69 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 11 | 1,86 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28523815 λεπτά
Γκολ80,03 ανά 90′
Ασίστ30,01 ανά 90′
Σεζόν11
Η καριέρα ανά σεζόν
8 γκολ και 3 ασίστ σε 285 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 531 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2025-26 | 2 | 57 | 0 | 0 | 5,90 | ||
| 34 | 2796 | 0 | 1 | 6,71 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2853 | 0 | 1 | 6,67 | ||
| 2024-25 | 31 | 2766 | 1 | 0 | 6,85 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2856 | 1 | 0 | 6,85 | ||
| 2023-24 | 28 | 2337 | 0 | 2 | 6,60 | ||
| 2 | 145 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2482 | 0 | 2 | 6,60 | ||
| 2022-23 | 36 | 3222 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3342 | 0 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 18 | 1574 | 2 | 0 | — | ||
| 15 | 1260 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 33 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2867 | 2 | 0 | 6,30 | ||
| 2020-21 | 24 | 2071 | 3 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2251 | 3 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 27 | 2214 | 2 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2394 | 2 | 0 | 7,20 | ||
| 2018-19 | Tercera División RFEF | 38 | 3351 | 0 | 0 | — | |
| 2016-17 | Copa del Rey | 3 | 333 | 0 | 0 | — | |
| 2013-14 | Primera División RFEF | 14 | 555 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 285 | 23815 | 8 | 3 | 6,71 | ||
Μεταγραφές · 8
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 23 Απριλίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Suspended | 9 Μαρτίου 2025 | 17 Μαρτίου 2025 |
| Muscle Injury | 13 Οκτωβρίου 2024 | 8 Νοεμβρίου 2024 |
