Αμυντικός · Ιταλία · Σεζόν 2026-27
Φροζινόνε
Coppa Italia
I. Monterisi
Ilario Monterisi
- Φανέλα
- 30
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 190
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά35760′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,78μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1259443 λεπτά
Γκολ70,07 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 357′ · βαθμ. 5,78
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 7 | 1,76 |
| Σουτ στην εστία | 114% | 0,25 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 100 | 25,21 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,76 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 2,52 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,26 |
| Μπλοκ | 3 | 0,76 |
| Μονομαχίες | 45 | 11,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2044% | 5,04 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 2,77 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,25 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 33 | 33,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 225% | 2,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 4,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,69 |
| Σουτ στην εστία | 120% | 0,34 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 67 | 22,58 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,01 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 3,03 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,35 |
| Μπλοκ | 2 | 0,67 |
| Μονομαχίες | 37 | 12,47 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1849% | 6,07 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 2,36 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,34 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1259443 λεπτά
Γκολ70,07 ανά 90′
Ασίστ70,07 ανά 90′
Σεζόν7
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Serie B 2022-23
- Serie B
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 7 ασίστ σε 125 συμμετοχές, 7 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,00 | ||
| 5 | 267 | 0 | 0 | 5,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 357 | 0 | 0 | 5,78 | ||
| 2025-26 | 1 | 105 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 25 | 2052 | 2 | 5 | 7,13 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2157 | 2 | 5 | 7,12 | ||
| 2024-25 | 35 | 3089 | 1 | 0 | 6,87 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 3179 | 1 | 0 | 6,86 | ||
| 2023-24 | 24 | 1465 | 2 | 2 | 6,81 | ||
| 3 | 300 | 0 | 0 | 7,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1765 | 2 | 2 | 6,89 | ||
| 2022-23 | 11 | 612 | 1 | 0 | 6,59 | ||
| 2021-22 | 18 | 1371 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 7 σεζόν | 125 | 9443 | 7 | 7 | 6,84 | ||
Μεταγραφές · 2
Λέτσεπρος
Φροζινόνε
Λέτσεπρος
CatanzaroΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 31 Μαρτίου 2024 | 20 Απριλίου 2024 |
| Ankle Injury | 14 Ιανουαρίου 2024 | 27 Ιανουαρίου 2024 |