- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 179
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά15639′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,58μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19610201 λεπτά
Γκολ190,17 ανά 90′
Ασίστ90,08 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 156′ · βαθμ. 6,58
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,58 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 100 | 57,69 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 2,31 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,73 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,73 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 21 | 12,12 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1048% | 5,77 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,15 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,15 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 6 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 250% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,61 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 94 | 57,16 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 2,43 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,22 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,82 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 17 | 10,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 847% | 4,86 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,22 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19610201 λεπτά
Γκολ190,17 ανά 90′
Ασίστ90,08 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Coppa Italia 2023-24
- Coppa Italia
Δεύτερη θέση · 6
- Super Cup 2022
- Coppa Italia 2021-22
- Trofeo Joan Gamper 2021
- Coppa Italia
- Trofeo Joan Gamper
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
19 γκολ και 9 ασίστ σε 196 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,03 | ||
| 3 | 148 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 156 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2025-26 | 4 | 210 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 74 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 7 | 271 | 0 | 1 | 6,54 | |||
| 23 | 631 | 1 | 2 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1186 | 2 | 3 | 6,68 | ||
| 2024-25 | 25 | 1695 | 3 | 3 | 6,86 | ||
| 1 | 25 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1720 | 3 | 3 | 6,86 | ||
| 2023-24 | 25 | 1108 | 1 | 1 | 6,69 | ||
| 3 | 166 | 1 | 0 | 7,23 | |||
| 3 | 160 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 34 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 2 | 114 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 32 | 1422 | 2 | 1 | 6,72 | ||
| 2022-23 | 27 | 1232 | 0 | 2 | 6,60 | ||
| 4 | 190 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 4 | 198 | 0 | 0 | 6,33 | |||
| 5 | 213 | 0 | 0 | 6,18 | |||
| 4 | 221 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 3 | 195 | 1 | 0 | — | ||
| 6 | 493 | 3 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 49 | 2521 | 4 | 2 | 6,52 | ||
| 2021-22 | 3 | 195 | 1 | 0 | — | ||
| 6 | 321 | 0 | 0 | 6,67 | |||
| 26 | 2063 | 3 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 424 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 81 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 3003 | 6 | 0 | 6,67 | ||
| 2020-21 | 4 | 47 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 3 | 96 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 143 | 2 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 2 | 50 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 196 | 10201 | 19 | 9 | 6,67 | ||
Μεταγραφές · 3
Γιουβέντουςπρος
ΜπεσίκταςΔανεισμός
Τζένοαπρος
ΓιουβέντουςΕπιστροφή από δανεισμό
Γιουβέντουςπρος
ΤζένοαΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Shoulder Injury | 21 Απριλίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Knee Injury | 24 Μαρτίου 2025 | 28 Μαρτίου 2025 |
| Fractured Cheekbone | 27 Ιουλίου 2024 | 24 Σεπτεμβρίου 2024 |
| Toe Injury | 14 Απριλίου 2024 | 26 Απριλίου 2024 |
| Back Injury | 12 Νοεμβρίου 2023 | 22 Νοεμβρίου 2023 |
