- Φανέλα
- 5
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 190
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές3
Λεπτά18762′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,77μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19415190 λεπτά
Γκολ100,06 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,96 |
| Σουτ στην εστία | 2100% | 0,96 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 112 | 53,90 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,48 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,44 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 13 | 6,26 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 862% | 3,85 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,44 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,96 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19415190 λεπτά
Γκολ100,06 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 2
- Copa del Rey 2022-23
- Copa del Rey
Η καριέρα ανά σεζόν
10 γκολ και 2 ασίστ σε 194 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 187 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2025-26 | 4 | 234 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 28 | 1608 | 0 | 1 | 6,68 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1842 | 0 | 1 | 6,70 | ||
| 2024-25 | 18 | 1363 | 1 | 0 | 6,79 | ||
| 5 | 336 | 1 | 0 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1699 | 2 | 0 | 6,82 | ||
| 2023-24 | 19 | 1644 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1764 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 2022-23 | 1 | 27 | 0 | 0 | 4,90 | ||
| 32 | 2836 | 4 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 13 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2953 | 4 | 0 | 4,90 | ||
| 2021-22 | 18 | 1460 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1550 | 0 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 25 | 2135 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 17 | 0 | 1 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2152 | 1 | 1 | 7,00 | ||
| 2019-20 | 18 | 1435 | 1 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Tercera División RFEF | 18 | 1592 | 2 | 0 | — | |
| 2017-18 | Primera División RFEF | 1 | 16 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 194 | 15190 | 10 | 2 | 6,71 | ||
Μεταγραφές · 2
UD Logroñésπρος
Οσασούνα
Οσασούναπρος
UD LogroñésΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knee Injury | 4 Μαρτίου 2024 | 7 Μαρτίου 2024 |
| Foot Injury | 28 Αυγούστου 2020 | 6 Οκτωβρίου 2020 |
