- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 174
- Βάρος
- 60
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές5
Λεπτά43286′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,95μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές27122546 λεπτά
Γκολ90,04 ανά 90′
Ασίστ100,04 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν5 συμμ. · 432′ · βαθμ. 6,95
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,04 |
| Σουτ στην εστία | 240% | 0,42 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 283 | 58,96 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 0,83 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,46 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,04 |
| Μπλοκ | 1 | 0,21 |
| Μονομαχίες | 24 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1354% | 2,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,04 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,83 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 41 |
| Κομβικές πάσες | 3 |
| Ακρίβεια | 92% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 360% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,02 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,51 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 242 | 61,53 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,25 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 1,78 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,02 |
| Μπλοκ | 1 | 0,25 |
| Μονομαχίες | 19 | 4,83 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1053% | 2,54 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,02 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,51 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές27122546 λεπτά
Γκολ90,04 ανά 90′
Ασίστ100,04 ανά 90′
Σεζόν9
Δεύτερη θέση · 2
- Segunda División 2024-25
- Segunda División
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 10 ασίστ σε 271 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 4 | 354 | 0 | 0 | 6,94 | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 432 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 2025-26 | 19 | 1652 | 0 | 2 | 6,97 | ||
| 6 | 332 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1984 | 0 | 2 | 6,91 | ||
| 2024-25 | 40 | 2911 | 2 | 6 | 7,12 | ||
| 2 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3001 | 2 | 6 | 7,13 | ||
| 2023-24 | 41 | 3159 | 2 | 2 | 7,01 | ||
| 2 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 3249 | 2 | 2 | 7,02 | ||
| 2022-23 | 39 | 3495 | 1 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 35 | 3118 | 1 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 25 | 2248 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 3 | 160 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 1439 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1599 | 1 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Tercera División RFEF | 38 | 3420 | 2 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 271 | 22546 | 9 | 10 | 7,03 | ||
Μεταγραφές · 2
Έλτσεπρος
ΘέλταΜεταγραφή
Amorebietaπρος
ΈλτσεΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Rest | 26 Απριλίου 2025 | 8 Μαΐου 2025 |
