Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Club America
Liga MX
Carlos Álvarez
Carlos Álvarez Rivera
- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 22
- Ύψος
- 167
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά14837′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,14μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22012725 λεπτά
Γκολ190,13 ανά 90′
Ασίστ140,10 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 148′ · βαθμ. 6,14
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 2,43 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,61 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 57 | 34,66 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,22 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,61 |
| Μπλοκ | 1 | 0,61 |
| Μονομαχίες | 16 | 9,73 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 638% | 3,65 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,22 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 3,65 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 3,50 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,87 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 43 | 37,57 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,87 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,87 |
| Μπλοκ | 1 | 0,87 |
| Μονομαχίες | 12 | 10,49 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 433% | 3,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,87 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 3,50 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 14 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 85% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 250% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22012725 λεπτά
Γκολ190,13 ανά 90′
Ασίστ140,10 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Segunda División 2024-25
- UEFA Europa League 2022-23
- Segunda División
- UEFA Europa League
Δεύτερη θέση · 2
- Emirates Cup 2022
- Emirates Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
19 γκολ και 14 ασίστ σε 220 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,24 | ||
| 1 | 45 | 0 | 0 | 5,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,14 | ||
| 2025-26 | 30 | 1908 | 3 | 1 | 6,84 | ||
| 2024-25 | 41 | 3320 | 7 | 11 | 7,41 | ||
| 1 | 22 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3342 | 7 | 11 | 7,40 | ||
| 2023-24 | 38 | 1907 | 3 | 2 | 7,01 | ||
| 1 | 22 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 1929 | 3 | 2 | 7,00 | ||
| 2022-23 | 8 | 9 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 27 | 2371 | 3 | 0 | — | |||
| 2 | 87 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 272 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 10 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 2749 | 4 | 0 | 6,20 | ||
| 2021-22 | 23 | 775 | 1 | 0 | — | ||
| 5 | 424 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1199 | 2 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 18 | 682 | 0 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 16 | 768 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 220 | 12725 | 19 | 14 | 7,02 | ||
Μεταγραφές · 2
Λεβάντεπρος
Club AmericaΜεταγραφή
Λεβάντεπρος
Club AmericaΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Groin Injury | 15 Ιουλίου 2025 | 15 Αυγούστου 2025 |
| Ankle Injury | 27 Απριλίου 2025 | 3 Μαΐου 2025 |