Επιθετικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Leganes
Segunda División
Álex Sancris
Alejandro San Cristóbal Sánchez
- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 177
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές6
Λεπτά27245′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,71μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34522071 λεπτά
Γκολ470,19 ανά 90′
Ασίστ280,11 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 1,99 |
| Σουτ στην εστία | 233% | 0,66 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 99 | 32,76 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,32 |
| Ακρίβεια | 74% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,32 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,32 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 26 | 8,60 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1662% | 5,29 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,66 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές34522071 λεπτά
Γκολ470,19 ανά 90′
Ασίστ280,11 ανά 90′
Σεζόν9
Η καριέρα ανά σεζόν
47 γκολ και 28 ασίστ σε 345 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 272 | 0 | 0 | 5,71 | ||
| 2025-26 | 3 | 138 | 1 | 1 | 7,25 | ||
| 18 | 710 | 0 | 1 | 6,49 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 848 | 1 | 2 | 6,60 | ||
| 2024-25 | 2 | 61 | 1 | 0 | — | ||
| 36 | 2929 | 7 | 11 | 7,20 | |||
| 41 | 2171 | 4 | 5 | 6,91 | |||
| Σύνολο σεζόν | 79 | 5161 | 12 | 16 | 7,04 | ||
| 2023-24 | 3 | 164 | 0 | 0 | — | ||
| 41 | 2171 | 4 | 5 | 6,91 | |||
| 41 | 2171 | 4 | 5 | 6,91 | |||
| Σύνολο σεζόν | 85 | 4506 | 8 | 10 | 6,91 | ||
| 2022-23 | 37 | 2665 | 4 | 0 | — | ||
| 3 | 211 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2876 | 4 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 33 | 2606 | 10 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 21 | 1531 | 3 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 23 | 1387 | 3 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Tercera División RFEF | 37 | 2884 | 6 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 345 | 22071 | 47 | 28 | 6,89 | ||
Μεταγραφές · 3
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 11 Μαρτίου 2025 | 14 Μαρτίου 2025 |
| Calf Injury | 9 Ιανουαρίου 2025 | 18 Ιανουαρίου 2025 |
| Hamstring | 6 Οκτωβρίου 2024 | 26 Οκτωβρίου 2024 |
| Muscle Injury | 29 Νοεμβρίου 2023 | 2 Δεκεμβρίου 2023 |