Επιθετικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Malmo FF
Allsvenskan
Diego García
Diego García Campos
- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 186cm
- Βάρος
- 78kg
Η σεζόν 2026-27 · Allsvenskan
Συμμετοχές8
Λεπτά31239′ ανά αγώνα
Γκολ30,87 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,80μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23814244 λεπτά
Γκολ590,37 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι1
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 3 | 0,87 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 10 | 2,88 |
| Σουτ στην εστία | 550% | 1,44 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 55 | 15,87 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,58 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 1,44 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,58 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 45 | 12,98 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2044% | 5,77 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 2,88 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 1,44 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23814244 λεπτά
Γκολ590,37 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι1
Τίτλοι · 1
- Segunda División 2023-24
Η καριέρα ανά σεζόν
59 γκολ και 2 ασίστ σε 238 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 312 | 3 | 0 | 6,80 | ||
| 2025-26 | 38 | 1816 | 4 | 1 | 6,46 | ||
| 2024-25 | 28 | 1190 | 3 | 0 | 6,58 | ||
| 4 | 279 | 1 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1469 | 4 | 0 | 6,61 | ||
| 2023-24 | 42 | 2808 | 12 | 1 | 6,92 | ||
| 2 | 34 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 2842 | 12 | 1 | 6,92 | ||
| 2022-23 | 36 | 2819 | 13 | 0 | — | ||
| 1 | 79 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2898 | 13 | 0 | — | ||
| 2021-22 | 4 | 95 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 28 | 2061 | 8 | 0 | — | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2202 | 8 | 0 | 6,54 | ||
| 2020-21 | 3 | 21 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 25 | 1940 | 13 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1961 | 13 | 0 | 6,30 | ||
| 2019-20 | 16 | 692 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Tercera División RFEF | 2 | 52 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 238 | 14244 | 59 | 2 | 6,67 | ||
Μεταγραφές · 3
Leganesπρος
Malmo FFΜεταγραφή
Fuenlabradaπρος
Leganes
Leganesπρος
FuenlabradaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 15 Μαρτίου 2025 | 24 Μαρτίου 2025 |
| Virus | 25 Ιανουαρίου 2025 | 27 Ιανουαρίου 2025 |
| Muscle Injury | 28 Οκτωβρίου 2024 | 23 Νοεμβρίου 2024 |