- Ηλικία
- 35
- Ύψος
- 195
- Βάρος
- 92
Η σεζόν 2026-27 · Παγκόσμιο Κύπελλο
Συμμετοχές4
Λεπτά00′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ2
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41023996 λεπτά
Γκολ220,08 ανά 90′
Ασίστ90,03 ανά 90′
Σεζόν17
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 2 |
| Σουτ | 0 |
| Σουτ στην εστία | 0 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41023996 λεπτά
Γκολ220,08 ανά 90′
Ασίστ90,03 ανά 90′
Σεζόν17
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- CAF Africa Cup of Nations 2024
- Premier League Asia Trophy 2019
- Championship 2017-18
- Taça de Portugal 2015-16
- Taça de Portugal
- Championship
- Premier League Asia Trophy
- CAF Africa Cup of Nations
Δεύτερη θέση · 6
- Primeira Liga 2016-17
- Super Cup 2016
- Taça de Portugal 2014-15
- Taça de Portugal
- Super Cup
- Primeira Liga
Η καριέρα ανά σεζόν
22 γκολ και 9 ασίστ σε 410 συμμετοχές, 17 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | ||
| 2025-26 | 5 | 331 | 1 | 0 | 7,17 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 2024-25 | 6 | 146 | 0 | 0 | 6,75 | ||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 7,15 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 446 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2023-24 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| 20 | 1454 | 2 | 1 | 7,04 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 4 | 261 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| Africa Cup of Nations - Qualification | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 2075 | 2 | 1 | 6,96 | ||
| 2022-23 | 4 | 339 | 0 | 0 | — | ||
| 11 | 687 | 0 | 1 | 6,82 | |||
| 4 | 331 | 1 | 0 | 7,17 | |||
| 5 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1357 | 1 | 1 | 6,91 | ||
| 2021-22 | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Africa Cup of Nations - Qualification | 4 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 990 | 1 | 0 | 6,73 | ||
| 2020-21 | 21 | 1880 | 1 | 1 | 6,95 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 2060 | 1 | 1 | 6,98 | ||
| 2019-20 | 22 | 1979 | 0 | 1 | 7,17 | ||
| 7 | 630 | 1 | 0 | 6,87 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2609 | 1 | 1 | 7,10 | ||
| 2018-19 | Club Friendlies | 1 | 84 | 0 | 0 | — | |
| 36 | 3168 | 4 | 0 | 6,97 | |||
| 5 | 480 | 0 | 0 | 6,96 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 3648 | 4 | 0 | 6,97 | ||
| 2017-18 | 36 | 3200 | 3 | 2 | 7,35 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3290 | 3 | 2 | 7,36 | ||
| 2016-17 | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,13 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| League Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 45 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 675 | 0 | 0 | 7,15 | ||
| 2015-16 | 22 | 1869 | 2 | 1 | 7,26 | ||
| League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Taça de Portugal | 4 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 12 | 1053 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2922 | 2 | 1 | 7,21 | ||
| 2014-15 | Segunda Liga | 16 | 1435 | 1 | 0 | — | |
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| League Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1435 | 1 | 0 | — | ||
| 2013-14 | National 3 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | |
| 30 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 90 | 1 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 3 | 243 | 0 | 0 | — | ||
| 16 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 243 | 1 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 33 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2010-11 | National 2 | 23 | 2065 | 2 | 0 | — | |
| 8 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2065 | 3 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 17 σεζόν | 410 | 23996 | 22 | 9 | 7,07 | ||
Μεταγραφές · 6
Τραυματισμοί και απουσίες · 16
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Calf Injury | 10 Σεπτεμβρίου 2024 | 27 Σεπτεμβρίου 2024 |
| Knock | 29 Απριλίου 2024 | 2 Μαΐου 2024 |
| Muscle Injury | 24 Μαρτίου 2024 | 27 Απριλίου 2024 |
| Muscle Injury | 12 Φεβρουαρίου 2024 | 9 Μαρτίου 2024 |
| Muscle Injury | 3 Δεκεμβρίου 2023 | 9 Δεκεμβρίου 2023 |
| Illness | 21 Σεπτεμβρίου 2023 | 22 Σεπτεμβρίου 2023 |
| Hamstring | 12 Φεβρουαρίου 2023 | 7 Μαΐου 2023 |
| Foot Injury | 12 Ιανουαρίου 2023 | 20 Ιανουαρίου 2023 |
| Calf/Shin Injury | 27 Δεκεμβρίου 2021 | 26 Φεβρουαρίου 2022 |
| Thigh Injury | 21 Νοεμβρίου 2021 | 10 Δεκεμβρίου 2021 |
| Hip/Thigh Injury | 13 Ιουνίου 2021 | 28 Αυγούστου 2021 |
| Knock | 26 Απριλίου 2021 | 15 Μαΐου 2021 |
| Knock | 31 Μαρτίου 2021 | 16 Απριλίου 2021 |
| Knock | 3 Φεβρουαρίου 2021 | 1 Μαρτίου 2021 |
| Thigh Injury | 26 Δεκεμβρίου 2020 | 15 Ιανουαρίου 2021 |
| Ankle/Foot Injury | 26 Οκτωβρίου 2019 | 22 Ιανουαρίου 2020 |
