Μέσος · Equatorial Guinea
Μόντσα
Pedro Obiang
Pedro Mba Obiang Avomo
- Ηλικία
- 33
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 75
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44928735 λεπτά
Γκολ110,03 ανά 90′
Ασίστ80,03 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι2
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44928735 λεπτά
Γκολ110,03 ανά 90′
Ασίστ80,03 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Serie B 2024-25
- Serie B
Δεύτερη θέση · 2
- Coppa Italia 2008-09
- Coppa Italia
Η καριέρα ανά σεζόν
11 γκολ και 8 ασίστ σε 449 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 38 | 886 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 38 | 886 | 0 | 1 | 6,75 | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 6 | 501 | 0 | 0 | 6,84 | ||
| 1 | 69 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 1 | 49 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 35 | 2462 | 2 | 2 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 43 | 3081 | 2 | 2 | 6,96 | ||
| 2024-25 | 33 | 1419 | 1 | 0 | 6,94 | ||
| 3 | 252 | 0 | 0 | 6,87 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 1671 | 1 | 0 | 6,94 | ||
| 2023-24 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 8 | 453 | 0 | 0 | 6,71 | |||
| 2 | 166 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 799 | 0 | 0 | 6,71 | ||
| 2022-23 | 38 | 886 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 1 | 18 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 40 | 1066 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 2020-21 | 33 | 1463 | 0 | 1 | 6,75 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1553 | 0 | 1 | 6,73 | ||
| 2019-20 | 25 | 1670 | 1 | 1 | 6,77 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 27 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 28 | 1877 | 1 | 1 | 6,77 | ||
| 2018-19 | 24 | 1121 | 0 | 1 | 6,76 | ||
| 3 | 150 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| 2 | 136 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1407 | 0 | 1 | 6,72 | ||
| 2017-18 | 21 | 1564 | 2 | 0 | 6,93 | ||
| 3 | 193 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 246 | 0 | 0 | 7,33 | |||
| Club Friendlies | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 27 | 2003 | 2 | 0 | 6,95 | ||
| 2016-17 | 22 | 1767 | 1 | 1 | 7,11 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 4 | 281 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2408 | 1 | 1 | 7,07 | ||
| 2015-16 | 24 | 1079 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 1 | 113 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 395 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 1 | 34 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1621 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 2014-15 | 34 | 2763 | 3 | 0 | — | ||
| Coppa Italia | 2 | 155 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2918 | 3 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 27 | 2119 | 0 | 0 | — | ||
| Coppa Italia | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2299 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 34 | 2897 | 1 | 0 | — | ||
| Coppa Italia | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3017 | 1 | 0 | — | ||
| 2011-12 | Serie B | 33 | 2799 | 0 | 0 | — | |
| Coppa Italia | 1 | 40 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2839 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | 4 | 104 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 1 | 72 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 176 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 449 | 28735 | 11 | 8 | 6,85 | ||
Μεταγραφές · 3
Σασουόλοπρος
ΜόντσαFree Transfer
West Hamπρος
Σασουόλο
Sampdoriaπρος
West Ham€ 6M
Τραυματισμοί και απουσίες · 8
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 22 Απριλίου 2024 | 27 Απριλίου 2024 |
| Hamstring | 7 Οκτωβρίου 2023 | 23 Φεβρουαρίου 2024 |
| Calf Injury | 7 Οκτωβρίου 2018 | 2 Νοεμβρίου 2018 |
| MCL Knee Injury | 27 Ιανουαρίου 2018 | 4 Μαΐου 2018 |
| Knock | 17 Σεπτεμβρίου 2017 | 13 Οκτωβρίου 2017 |
| Ankle/Foot Injury | 19 Μαρτίου 2017 | 31 Μαΐου 2017 |
| Thigh Injury | 25 Οκτωβρίου 2015 | 26 Νοεμβρίου 2015 |
| Ankle/Foot Injury | 15 Σεπτεμβρίου 2015 | 18 Σεπτεμβρίου 2015 |