- Φανέλα
- 14
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 1
Συμμετοχές2
Λεπτά8442′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία6,40μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2167286 λεπτά
Γκολ310,38 ανά 90′
Ασίστ110,14 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 8 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 431% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2167286 λεπτά
Γκολ310,38 ανά 90′
Ασίστ110,14 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Tournoi Maurice Revello 2022
- Tournoi Maurice Revello
Η καριέρα ανά σεζόν
31 γκολ και 11 ασίστ σε 216 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,40 | ||
| 2025-26 | 32 | 782 | 1 | 1 | 6,54 | ||
| 1 | 9 | 1 | 0 | — | |||
| 27 | 1234 | 3 | 2 | 6,64 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 28 | 1243 | 4 | 2 | 6,64 | ||
| 2024-25 | 32 | 782 | 1 | 1 | 6,54 | ||
| 1 | 31 | 0 | 0 | — | |||
| 32 | 782 | 1 | 1 | 6,54 | |||
| Σύνολο σεζόν | 65 | 1595 | 2 | 2 | 6,54 | ||
| 2023-24 | 29 | 616 | 3 | 2 | 6,68 | ||
| 1 | 46 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 4 | 346 | 3 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 36 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 1044 | 6 | 2 | 6,68 | ||
| 2022-23 | 22 | 540 | 1 | 2 | 6,61 | ||
| 5 | 222 | 1 | 0 | 6,52 | |||
| 3 | 182 | 0 | 1 | 6,40 | |||
| 5 | 295 | 5 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 1239 | 7 | 3 | 6,57 | ||
| 2021-22 | 26 | 895 | 6 | 0 | 6,76 | ||
| 1 | 62 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 957 | 6 | 0 | 6,76 | ||
| 2020-21 | 8 | 225 | 1 | 2 | 6,66 | ||
| 3 | 210 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 65 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 500 | 1 | 2 | 6,62 | ||
| 2019-20 | 11 | 624 | 5 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 216 | 7286 | 31 | 11 | 6,62 | ||
Μεταγραφές · 4
Οσέρπρος
ΣτρασβούργοReturn from loan
Στρασβούργοπρος
ΟσέρΔανεισμός
Southamptonπρος
Στρασβούργο€ 12M
Bordeauxπρος
Southampton
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 6 Ιανουαρίου 2025 | 18 Ιανουαρίου 2025 |
| Virus | 21 Δεκεμβρίου 2021 | 7 Ιανουαρίου 2022 |
