Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Nantes
Ligue 2
B. Pierret
Balthazar Jean Philippe Marie Pierret
- Φανέλα
- 44
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 186
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 2
Συμμετοχές4
Λεπτά19048′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,67μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19313269 λεπτά
Γκολ100,07 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,47 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 99 | 46,89 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,47 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 3,32 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,95 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 21 | 9,95 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1571% | 7,11 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,42 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,42 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές19313269 λεπτά
Γκολ100,07 ανά 90′
Ασίστ20,01 ανά 90′
Σεζόν9
Η καριέρα ανά σεζόν
10 γκολ και 2 ασίστ σε 193 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 190 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2025-26 | 1 | 56 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 13 | 1068 | 0 | 1 | 6,99 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 32 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 1246 | 0 | 1 | 6,95 | ||
| 2024-25 | 32 | 1726 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 2 | 150 | 0 | 0 | 7,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1876 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 2023-24 | 31 | 2512 | 5 | 0 | 7,22 | ||
| 2 | 99 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2611 | 5 | 0 | 7,21 | ||
| 2022-23 | 30 | 2133 | 1 | 1 | 6,97 | ||
| 1 | 13 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 104 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 2146 | 1 | 1 | 6,97 | ||
| 2021-22 | 15 | 1198 | 2 | 0 | — | ||
| 4 | 344 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 585 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2127 | 2 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 25 | 1837 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 240 | 1 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2257 | 2 | 0 | 6,30 | ||
| 2019-20 | 11 | 705 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 2 | 111 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 193 | 13269 | 10 | 2 | 6,93 | ||
Μεταγραφές · 7
RED Star FC 93προς
NantesΜεταγραφή
RED Star FC 93προς
NantesΜεταγραφή
Λέτσεπρος
RED Star FC 93Μεταγραφή
Quevillyπρος
ΛέτσεΕλεύθερος
Dinamo Bucurestiπρος
Quevilly
Boulogneπρος
Dinamo Bucuresti
Νιςπρος
Boulogne
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 10 Σεπτεμβρίου 2025 | Σε εξέλιξη |
| Illness | 25 Αυγούστου 2025 | 2 Σεπτεμβρίου 2025 |
| Muscle Injury | 19 Μαΐου 2025 | 25 Μαΐου 2025 |
| Illness | 14 Μαρτίου 2025 | 19 Μαρτίου 2025 |
| Illness | 6 Φεβρουαρίου 2025 | 8 Φεβρουαρίου 2025 |
| Thigh Injury | 13 Δεκεμβρίου 2024 | 18 Δεκεμβρίου 2024 |
| Groin Injury | 5 Νοεμβρίου 2024 | 11 Δεκεμβρίου 2024 |