Μέσος · Αγγλία · Σεζόν 2026-27
Χαλ Σίτι
League Cup
K. Dowell
Kieran O'Neill Dowell
- Φανέλα
- 26
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · League Cup
Συμμετοχές1
Λεπτά8181′ ανά αγώνα
Γκολ1
Ασίστ0
Βαθμολογία4,25μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28416356 λεπτά
Γκολ470,26 ανά 90′
Ασίστ200,11 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 2100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 25 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 84% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 3 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 8 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 788% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28416356 λεπτά
Γκολ470,26 ανά 90′
Ασίστ200,11 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι12
Τίτλοι · 12
- League One 2024-25
- League Cup 2023
- Championship 2020-21
- Tournoi Maurice Revello 2018
- FIFA U20 World Cup 2017
- Premier League 2 2016-17
- Premier League 2
- Championship
- League Cup
- League One
- FIFA U20 World Cup
- Tournoi Maurice Revello
Δεύτερη θέση · 12
- EFL Trophy 2024-25
- League Cup 2024
- Premiership 2023-24
- Scottish Cup 2023-24
- Championship 2018-19
- Premier League Asia Trophy 2015
- Championship
- League Cup
- Premiership
- Scottish Cup
- EFL Trophy
- Premier League Asia Trophy
Η καριέρα ανά σεζόν
47 γκολ και 20 ασίστ σε 284 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 81 | 1 | 0 | 4,25 | ||
| 2025-26 | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 14 | 286 | 1 | 0 | 6,48 | |||
| 3 | 171 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 2 | 124 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 591 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| 2024-25 | 19 | 1467 | 5 | 4 | 7,33 | ||
| 12 | 252 | 0 | 0 | 6,78 | |||
| 3 | 260 | 0 | 1 | 6,97 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 2 | 77 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 1 | 10 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2200 | 5 | 5 | 7,10 | ||
| 2023-24 | 12 | 491 | 2 | 2 | 7,00 | ||
| 1 | 76 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 21 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 678 | 3 | 2 | 6,91 | ||
| 2022-23 | 23 | 1116 | 5 | 3 | 6,87 | ||
| 1 | 64 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 33 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1213 | 5 | 3 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 19 | 912 | 1 | 1 | 6,46 | ||
| 3 | 93 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 2 | 103 | 0 | 1 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1108 | 1 | 2 | 6,55 | ||
| 2020-21 | 24 | 933 | 5 | 1 | 6,89 | ||
| 1 | 90 | 1 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 77 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1100 | 6 | 1 | 6,88 | ||
| 2019-20 | 12 | 906 | 5 | 1 | 6,71 | ||
| 10 | 702 | 0 | 1 | 6,71 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| UEFA U21 Championship | 7 | 545 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2243 | 6 | 2 | 6,69 | ||
| 2018-19 | 16 | 667 | 2 | 0 | 6,59 | ||
| Premier League 2 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 136 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Tournoi Maurice Revello | 5 | 354 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1517 | 3 | 0 | 6,62 | ||
| 2017-18 | 38 | 2698 | 9 | 4 | 6,94 | ||
| 3 | 199 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 1 | 1 | 7,55 | |||
| 7 | 481 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 50 | 3558 | 11 | 5 | 6,97 | ||
| 2016-17 | Premier League 2 | 22 | 1916 | 5 | 0 | — | |
| 2015-16 | 2 | 72 | 0 | 0 | 5,90 | ||
| 2014-15 | 1 | 79 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 284 | 16356 | 47 | 20 | 6,81 | ||
Μεταγραφές · 11
Rangersπρος
Χαλ ΣίτιΜεταγραφή
Birminghamπρος
RangersΕπιστροφή από δανεισμό
Rangersπρος
BirminghamΔανεισμός
Norwichπρος
RangersΕλεύθερος
Έβερτονπρος
Norwich
Wiganπρος
Έβερτον
Έβερτονπρος
WiganΔανεισμός
Έβερτονπρος
DerbyΔανεισμός
Έβερτονπρος
Sheffield UtdΔανεισμός
Νότιγχαμ Φόρεστπρος
Έβερτον
Everton U23προς
Νότιγχαμ ΦόρεστΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Foot Injury | 13 Ιανουαρίου 2024 | 6 Απριλίου 2024 |
| Illness | 19 Νοεμβρίου 2021 | 26 Νοεμβρίου 2021 |