- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 175
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά53967′ ανά αγώνα
Γκολ10,17 ανά 90′
Ασίστ10,17 ανά 90′
Βαθμολογία7,00μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21612728 λεπτά
Γκολ360,25 ανά 90′
Ασίστ160,11 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 539′ · βαθμ. 7,00
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,17 |
| Ασίστ | 1 | 0,17 |
| Σουτ | 8 | 1,34 |
| Σουτ στην εστία | 225% | 0,33 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 152 | 25,38 |
| Κομβικές πάσες | 19 | 3,17 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,50 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,50 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 50 | 8,35 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2448% | 4,01 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 1,67 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 4 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 75% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 2 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 5 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,17 |
| Ασίστ | 1 | 0,17 |
| Σουτ | 8 | 1,39 |
| Σουτ στην εστία | 225% | 0,35 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 143 | 24,89 |
| Κομβικές πάσες | 19 | 3,31 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,52 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,35 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 47 | 8,18 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2451% | 4,18 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,70 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 1,74 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21612728 λεπτά
Γκολ360,25 ανά 90′
Ασίστ160,11 ανά 90′
Σεζόν8
Η καριέρα ανά σεζόν
36 γκολ και 16 ασίστ σε 216 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 1 | 10 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 6 | 517 | 1 | 1 | 7,25 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 7 | 529 | 1 | 1 | 7,10 | ||
| 2025-26 | 1 | 21 | 0 | 0 | 3,30 | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | 7,40 | |||
| 25 | 1834 | 3 | 1 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2035 | 4 | 1 | 6,66 | ||
| 2024-25 | 26 | 1477 | 5 | 4 | 6,84 | ||
| 2 | 167 | 0 | 1 | 6,60 | |||
| King's Cup | 30 | 1311 | 0 | 3 | 6,58 | ||
| Σύνολο σεζόν | 58 | 2955 | 5 | 8 | 6,70 | ||
| 2023-24 | 32 | 1789 | 6 | 3 | 7,04 | ||
| 2 | 151 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1940 | 6 | 3 | 7,04 | ||
| 2022-23 | 30 | 1311 | 0 | 3 | 6,58 | ||
| 3 | 195 | 2 | 0 | 7,03 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 1506 | 2 | 3 | 6,62 | ||
| 2021-22 | 29 | 1704 | 6 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 6 | 528 | 5 | 0 | — | ||
| 4 | 354 | 2 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 882 | 7 | 0 | 6,20 | ||
| 2019-20 | 15 | 986 | 5 | 0 | — | ||
| 2 | 191 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1177 | 5 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 216 | 12728 | 36 | 16 | 6,75 | ||
Μεταγραφές · 5
Al-Fatehπρος
ΑνζέΕλεύθερος
Al-Fatehπρος
ΑνζέΕλεύθερος
Grenobleπρος
Al-Fateh
Sèteπρος
GrenobleΕλεύθερος
Olympique d'Alèsπρος
Sète
