- Φανέλα
- 9
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές8
Λεπτά34243′ ανά αγώνα
Γκολ20,53 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,70μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2019235 λεπτά
Γκολ280,27 ανά 90′
Ασίστ120,12 ανά 90′
Σεζόν8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν8 συμμ. · 342′ · βαθμ. 6,70
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,53 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,32 |
| Σουτ στην εστία | 360% | 0,79 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 81 | 21,32 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,79 |
| Ακρίβεια | 70% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,05 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,53 |
| Μπλοκ | 1 | 0,26 |
| Μονομαχίες | 48 | 12,63 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2144% | 5,53 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,58 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,84 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 18 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 88% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,29 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,16 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,58 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 63 | 18,23 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,87 |
| Ακρίβεια | 65% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,16 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,58 |
| Μπλοκ | 1 | 0,29 |
| Μονομαχίες | 45 | 13,02 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2044% | 5,79 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,45 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 1,74 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2019235 λεπτά
Γκολ280,27 ανά 90′
Ασίστ120,12 ανά 90′
Σεζόν8
Η καριέρα ανά σεζόν
28 γκολ και 12 ασίστ σε 201 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 31 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 6 | 311 | 1 | 0 | 6,63 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 342 | 2 | 0 | 6,70 | ||
| 2025-26 | 26 | 1539 | 3 | 2 | 6,63 | ||
| 8 | 553 | 1 | 0 | 6,53 | |||
| 4 | 315 | 2 | 1 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 2407 | 6 | 3 | 6,64 | ||
| 2024-25 | 14 | 170 | 1 | 1 | 6,80 | ||
| 12 | 728 | 5 | 2 | 6,75 | |||
| 2 | 101 | 0 | 1 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 999 | 6 | 4 | 6,79 | ||
| 2023-24 | 32 | 1575 | 3 | 1 | 6,76 | ||
| 1 | 78 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1673 | 3 | 1 | 6,77 | ||
| 2022-23 | 15 | 50 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 14 | 999 | 1 | 1 | 6,77 | |||
| 1 | 6 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 1049 | 2 | 1 | 6,79 | ||
| 2021-22 | 18 | 795 | 1 | 0 | 6,51 | ||
| 3 | 128 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 967 | 1 | 0 | 6,52 | ||
| 2020-21 | 30 | 1138 | 6 | 1 | 6,55 | ||
| 4 | 264 | 1 | 2 | 7,17 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1402 | 7 | 3 | 6,62 | ||
| 2019-20 | UEFA U17 Championship | 1 | 61 | 0 | 0 | — | |
| 1 | 11 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 5 | 263 | 1 | 0 | — | |||
| UEFA U17 Championship | 1 | 61 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 396 | 1 | 0 | 6,20 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 201 | 9235 | 28 | 12 | 6,69 | ||
Μεταγραφές · 12
Σασουόλοπρος
Gornik ZabrzeΔανεισμός
Rapid Viennaπρος
ΣασουόλοReturn from loan
Σασουόλοπρος
Rapid ViennaΔανεισμός
1. FC Nürnbergπρος
ΣασουόλοΕπιστροφή από δανεισμό
Σασουόλοπρος
1. FC NürnbergΔανεισμός
Reggianaπρος
Σασουόλο
Σασουόλοπρος
ReggianaΔανεισμός
Amiensπρος
Σασουόλο
Σασουόλοπρος
AmiensΔανεισμός
Speziaπρος
Σασουόλο
Speziaπρος
ΣασουόλοΔανεισμός
Τουλούζπρος
Spezia€ 4.5M
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Red Card | 10 Απριλίου 2025 | 19 Απριλίου 2025 |
| Injury | 30 Ιουλίου 2022 | 2 Σεπτεμβρίου 2022 |
