- Φανέλα
- 13
- Ηλικία
- 23
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά52848′ ανά αγώνα
Γκολ20,34 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,73μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2128148 λεπτά
Γκολ580,64 ανά 90′
Ασίστ120,13 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 528′ · βαθμ. 6,73
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,34 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 13 | 2,22 |
| Σουτ στην εστία | 862% | 1,36 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 139 | 23,69 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 0,68 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,17 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,34 |
| Μπλοκ | 2 | 0,34 |
| Μονομαχίες | 44 | 7,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 920% | 1,53 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,85 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,34 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,64 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 2,55 |
| Σουτ στην εστία | 375% | 1,91 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 51 | 32,55 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,28 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,64 |
| Μπλοκ | 1 | 0,64 |
| Μονομαχίες | 8 | 5,11 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 225% | 1,28 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,64 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,23 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 9 | 2,09 |
| Σουτ στην εστία | 556% | 1,16 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 88 | 20,47 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,47 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,23 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,23 |
| Μπλοκ | 1 | 0,23 |
| Μονομαχίες | 36 | 8,37 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 719% | 1,63 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,16 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,23 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2128148 λεπτά
Γκολ580,64 ανά 90′
Ασίστ120,13 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- Leagues Cup 2024
- MLS 2023
- MLS Next Pro 2022
- MLS Next Pro
- MLS
- Leagues Cup
Δεύτερη θέση · 6
- Concacaf Champions Cup 2024
- Campeones Cup 2024
- MLS Next Pro 2023
- MLS Next Pro
- Concacaf Champions Cup
- Campeones Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
58 γκολ και 12 ασίστ σε 212 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 141 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 6 | 387 | 1 | 0 | 6,59 | |||
| 2025-26 | 3 | 135 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 2 | 116 | 1 | 0 | 6,95 | |||
| 33 | 1853 | 9 | 2 | 6,95 | |||
| 2 | 38 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 13 | 473 | 1 | 0 | 6,38 | |||
| Σύνολο σεζόν | 53 | 2615 | 11 | 3 | 6,79 | ||
| 2024-25 | 24 | 1075 | 5 | 1 | 6,94 | ||
| 4 | 37 | 1 | 1 | 7,00 | |||
| 1 | 12 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 370 | 2 | 1 | 6,87 | |||
| 1 | 5 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 1 | 6 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 1499 | 8 | 3 | 6,91 | ||
| 2023-24 | 36 | 555 | 4 | 2 | 6,76 | ||
| 1 | 64 | 1 | 0 | — | |||
| 36 | 555 | 4 | 2 | 6,76 | |||
| 2 | 25 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| 2 | 11 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 3 | 78 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 80 | 1288 | 9 | 4 | 6,75 | ||
| 2022-23 | 6 | 229 | 0 | 2 | 6,88 | ||
| 22 | 1746 | 25 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1975 | 25 | 2 | 6,88 | ||
| 2019-20 | 1 | 5 | 0 | 0 | — | ||
| Concacaf U17 | 4 | 228 | 2 | 0 | — | ||
| 3 | 151 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 384 | 4 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 212 | 8148 | 58 | 12 | 6,79 | ||
Μεταγραφές · 2
Columbus Crewπρος
ΤουλούζΜεταγραφή
Toronto IIπρος
Columbus Crew IIΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 14 Ιουλίου 2025 | 15 Ιουλίου 2025 |
| Knee Injury | 13 Μαΐου 2024 | 18 Μαΐου 2024 |
