Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Atlanta United FC
Major League Soccer
Juan Berrocal
Juan Berrocal González
- Φανέλα
- 6
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά83676′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,66μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29721828 λεπτά
Γκολ40,02 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 836′ · βαθμ. 6,66
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,43 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 547 | 58,89 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,22 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 15 | 1,61 |
| Κλεψίματα | 14 | 1,51 |
| Μπλοκ | 4 | 0,43 |
| Μονομαχίες | 55 | 5,92 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3360% | 3,55 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 0,97 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,11 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,49 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 505 | 61,50 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,24 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 14 | 1,71 |
| Κλεψίματα | 13 | 1,58 |
| Μπλοκ | 3 | 0,37 |
| Μονομαχίες | 48 | 5,85 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2858% | 3,41 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 9 | 1,10 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,12 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 42 | 38,97 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 97% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,93 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,93 |
| Μπλοκ | 1 | 0,93 |
| Μονομαχίες | 7 | 6,49 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 571% | 4,64 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29721828 λεπτά
Γκολ40,02 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- UEFA Europa League 2019-20
- UEFA Europa League
Δεύτερη θέση · 2
- Super Cup 2018
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
4 γκολ και 0 ασίστ σε 297 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 739 | 0 | 0 | 6,64 | ||
| 2 | 97 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 836 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 2025-26 | 10 | 580 | 0 | 0 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 33 | 1076 | 0 | 0 | 6,56 | ||
| 3 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 1166 | 0 | 0 | 6,62 | ||
| 2023-24 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 38 | 3058 | 1 | 0 | 6,71 | |||
| 3 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3238 | 1 | 0 | 6,76 | ||
| 2022-23 | 38 | 2911 | 1 | 0 | 6,91 | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2955 | 1 | 0 | 6,91 | ||
| 2021-22 | 28 | 1981 | 0 | 0 | 6,78 | ||
| 4 | 328 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2309 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2020-21 | 38 | 3160 | 2 | 0 | 6,74 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3250 | 2 | 0 | 6,74 | ||
| 2019-20 | 23 | 1983 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Primera División RFEF | 25 | 2213 | 0 | 0 | — | |
| 3 | 215 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2698 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 30 | 2453 | 0 | 0 | 6,53 | ||
| 2016-17 | UEFA Youth League | 4 | 360 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 297 | 21828 | 4 | 0 | 6,73 | ||
Μεταγραφές · 9
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 11 Ιανουαρίου 2025 | 14 Ιανουαρίου 2025 |
| Unknown | 6 Δεκεμβρίου 2024 | 14 Δεκεμβρίου 2024 |