Τερματοφύλακας · French Guiana · Σεζόν 2026-27
Abha
Pro League
D. Léon
Donovan René Léon
- Φανέλα
- 16
- Ηλικία
- 33
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 94
Η σεζόν 2026-27 · Pro League
Συμμετοχές7
Λεπτά63090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,50μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23120663 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 188 | 26,86 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,14 |
| Ακρίβεια | 63% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,14 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 8 | 1,14 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 563% | 0,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,14 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23120663 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Ligue 2 2023-24
- Ligue 2
Δεύτερη θέση · 6
- Ligue 2 2018-19
- Concacaf Gold Cup Qualification 2015
- Coupe de France 2014-15
- Coupe de France
- Ligue 2
- Concacaf Gold Cup Qualification
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 2025-26 | 29 | 2464 | 0 | 0 | 7,08 | ||
| 2022-23 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,10 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 2020-21 | 36 | 3134 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 2018-19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| National 3 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 300 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 930 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 2017-18 | National 3 | 10 | 900 | 0 | 0 | — | |
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | National 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | |
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,45 | ||
| 2015-16 | National 3 | 16 | 1440 | 0 | 0 | — | |
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Concacaf Gold Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1800 | 0 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 18 | 1620 | 0 | 0 | — | ||
| National 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 510 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2400 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 19 | 1657 | 0 | 0 | — | ||
| National 3 | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 390 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2887 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | ||
| 9 | 808 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 2248 | 0 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 840 | 0 | 0 | — | ||
| 2010-11 | National 2 | 4 | 360 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 231 | 20663 | 0 | 0 | 6,94 | ||