Επιθετικός · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Kortrijk
Jupiler Pro League
G. Koyalipou
Goduine Koyalipou
- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 184
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · Jupiler Pro League
Συμμετοχές8
Λεπτά52566′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,35μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20512524 λεπτά
Γκολ670,48 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 18 | 3,09 |
| Σουτ στην εστία | 739% | 1,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 137 | 23,49 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,03 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,51 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,34 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 71 | 12,17 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2738% | 4,63 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,34 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,69 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές20512524 λεπτά
Γκολ670,48 ανά 90′
Ασίστ70,05 ανά 90′
Σεζόν9
Η καριέρα ανά σεζόν
67 γκολ και 7 ασίστ σε 205 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 2 | 173 | 1 | 0 | 7,28 | ||
| 2026-27 | 8 | 525 | 0 | 0 | 6,35 | ||
| 2025-26 | 24 | 1832 | 14 | 0 | 7,13 | ||
| Africa Cup of Nations Qualification | 4 | 273 | 1 | 0 | 6,88 | ||
| 3 | 73 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 11 | 239 | 1 | 0 | 6,56 | |||
| 13 | 675 | 2 | 1 | 6,56 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 1260 | 4 | 1 | 6,60 | ||
| 2024-25 | 18 | 891 | 4 | 0 | 6,75 | ||
| 16 | 1242 | 14 | 0 | 7,10 | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2223 | 19 | 0 | 6,92 | ||
| 2023-24 | 24 | 1832 | 14 | 0 | 7,13 | ||
| 24 | 1832 | 14 | 0 | 7,13 | |||
| 4 | 319 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| Σύνολο σεζόν | 53 | 4073 | 28 | 0 | 7,12 | ||
| 2019-20 | 18 | 1127 | 0 | 4 | 6,50 | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | 6,90 | |||
| 1 | 89 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 147 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1543 | 3 | 4 | 6,54 | ||
| 2018-19 | 19 | 1048 | 3 | 0 | 6,37 | ||
| National 3 | 2 | 180 | 2 | 0 | — | ||
| 1 | 38 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1266 | 5 | 0 | 6,37 | ||
| 2017-18 | 14 | 428 | 3 | 2 | 6,80 | ||
| National 3 | 14 | 963 | 4 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1391 | 7 | 2 | 6,80 | ||
| 2016-17 | National 3 | 3 | 70 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 205 | 12524 | 67 | 7 | 6,79 | ||
Μεταγραφές · 11
Λανςπρος
KortrijkΔανεισμός
Ανζέπρος
ΛανςReturn from loan
Λεβάντεπρος
ΛανςReturn from loan
Λανςπρος
ΑνζέΔανεισμός
Λανςπρος
ΛεβάντεΔανεισμός
ΤΣΣΚΑ Σόφιαςπρος
Λανς€ 2M
Waasland-beverenπρος
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Lausanneπρος
Waasland-beverenΕλεύθερος
Avranchesπρος
Lausanne
Lausanneπρος
AvranchesΔανεισμός
Niortπρος
LausanneΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 10 Αυγούστου 2025 | 10 Σεπτεμβρίου 2025 |